۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۰۵
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 84211611
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: پاوه در کانون خدمات دولت قرار گرفته است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار پاوه گفت: خدمات دولت تدبیر و امید در این شهرستان نشان می‌دهد که این شهرستان در کانون خدمات دولت قرار گرفته است و به طور یقین این فعالیت ها تا پایان دولت ادامه خواهد داشت .

به گزارش ایرنا، پرویز ایده پور روز پنجشنبه در آیین بهره برداری پروژه ها و طرح های این شهرستان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، افزود: دولت در طول هشت سال گذشته خدمات زیربنایی مهمی را در شهرستان انجام داده که احداث ۲ سد داریان و هیروی ۲ نمونه شاخص این خدمات است.
وی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در شهرستان پاوه اعتبار هزینه شده است که هزار و ٨۰۰ میلیارد تومان آن برای احداث ۲ سد بزرگ داریان و هیروی بوده است. 
فرماندار پاوه اضافه کرد: ۴۰۰ میلیارد تومان از این اعتبار برای رفع مشکلات زیرساختی شهرستان هزینه شده و این اعتبارات، فارغ از اعتباراتی است که به شهرداری های این شهرستان اختصاص یافته است.
ایده پور یادآور شد: خدمات دولت در قبل از انقلاب با بعد انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.
وی اظهار داشت: در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سال‌جاری، ٨٨ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی و فرهنگی شهرستان پاوه با اعتباری بالغ بر ۳٨ میلیارد و ۴٨۹ میلیون تومان افتتاح و یا کلنگ‌زنی شد.
فرماندار پاوه گفت: این طرح‌ها شامل ۴۵ پروژه مخابراتی، ۱۱ پروژه شرکت توزیع برق، نه طرح جهاد کشاورزی، هفت طرح میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، هفت پروژه مشترک بخشداری‌های تابعه و بنیاد مسکن، سه پروژه گاز رسانی به روستاها، پنج طرح صنعت، معدن و تجارت، یک طرح بهداشتی و یک پروژه حوزه ورزش و جوانان است.
ایده پور همچنین از کلنگ زنی پاسگاه پلیس راهور خبر داد و افزود: یکی از درخواست های همیشگی مردم احداث و راه اندازی مرکز و پاسگاه پلیس راهور در شهرستان است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهرداد سالاری معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه به صورت ویدیو کنفرانس فرمان افتتاح و یا شروع به کار این طرح ها را از استانداری کرمانشاه صادر کرد.
سالاری با اشاره به گزارش فرماندار پاوه مبنی بر اختصاص ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار طی چند سال گذشته در پاوه بیان داشت: تخصیص این اعتبارات و اجرای پروژه های مهم در این شهرستان حاکی از توجه ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران به منطقه اورامانات است لذا مسوولین و مدیران شهرستان باید با اطلاع رسانی مناسب مردم را بیش از پیش به آینده امیدوار سازند.
شهرستان پاوه با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی استان کرمانشاه واقع شده است.  

سرخط اخبار استان‌ها