نخستین دوره لیگ برتر تیراندازی به اهداف پروازی پایان یافت

تهران - ایرنا -آیین اختتام نخستین دوره مسابقات لیگ برتر تیراندازی به اهداف پروازی با حضور کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در میدان اهداف پروازی زنده یاد اینانلو در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در پایان این رقابت‌ها  تیم صنایع شیر ایران پگاه با امتیاز ۱۷ در رده نخست قرار گرفت، تیم های بیمارستان نیکان و دریاچه ارومیه به ترتیب با امتیاز ۱۵ در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و تیم صنایع بازیافت راتا شمال با امتیاز ۱۴ در رده چهارم ایستاد.

در بخش قهرمان قهرمانان مسابقات تراپ زنان ، سپیده سیرانی از تیم صنایع بازیافت راتا شمال، شیوا فرح پور از دریاچه ارومیه و مرضیه پرورش نیا از صنایع شیر ایران پگاه در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در ماده اسکیت مردان نیز، علی دوستی از تیم صنایع بازیافت راتا شمال اول شد و  امیرمحمد دادگر از تیم دریاچه ارومیه و عبدالقدیر شیرمحمدی از تیم دراک شیراز بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.

براساس این گزارش، در ماده تراپ مردان بابک یگانه از تیم دریاچه ارومیه عنوان نخست را کسب کرد،‌ محمدحسین پرورش نیا از تیم صنایع شیر ایران پگاه بر سکوی دوم ایستاد و علی حافظی از دراک شیراز سوم شد.

در پایان این رقابت‌ها  به تیم های اول مبلغ یک صد میلیون ریال، تیم دوم هفتاد میلیون ریال و تیم سوم پنجاه میلیون ریال جایزه نقدی اهداء شد. همچنین لوح تقدیری هم به داوران مسابقات لیگ تیراندازی به اهداف پروازی اهداء شد.

طی برگزاری این رقابت های  میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی نیز به اسم زنده یاد محمدعلی اینانلو، پیشکسوت این رشته ورزشی نامگذاری شد. مرحوم اینانلو تیرانداز زبردست رشته تیراندازی به اهداف پروازی بود که در سال ۱۳۹۴ بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار ورزش