امکانات دهیاری‌های ساوه برای ارائه خدمات مطلوب استفاده شود

ساوه - ایرنا - فرماندار ساوه گفت: امکانات دهیاری‌ها باید به منظور ارائه خدمات مطلوب به روستائیان که نقش مهمی در چرخه تولید دارند، بکارگیری شود.

به گزارش ایرنا، «علی میرزایی» روز پنجشنبه در مراسم افتتاح چند پروژه حوزه روستایی به مناسبت ایام دهه فجر که با حضور مسئولان برگزار شد، افزود: یکی از پروژه‌های روستایی بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی در روستای چرمک ساوه با اعتبار سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال است که بودجه تکمیلی آن از سوی سازمان شهرداری‌ و دهیاری‌های کشور تامین می شود.
وی ادامه داد: کفپوش پیاده‌رو به مساحت بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال نیز در روستای یل آباد به مناسبت دهه فجر و بهره‌مندی مردم از خدمات و دستاوردهای انقلاب به بهره‌برداری رسید.
به گفته میرزایی، مرحله نخست کارخانه تولید لامپ‌های کم مصرف با اشتغالزایی ۸۰ نفر و سرمایه‌گذاری اولیه ۲۰۰ میلیارد ریال نیز طرح دیگری بود که با حضور معاون سازمان شهرداری و دهیاری های کشور افتتاح شد.
وی عنوان کرد: در مجموع برای افتتاح چهار طرح عمرانی و زیرساختی روستاهای ساوه افزون بر ۲۸ میلیارد ریال ۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

فرماندار ساوه با اشاره به نقش ویژه روستاها در چرخه تولید و اقتصاد کشور، تصریح کرد: امکانات و اعتبارات دهیاری‌ها باید برای بهبود عبور و مرور، روشنایی، بوستان‌های روستایی و خدمات دهی مطلوب هزینه شود.

شهرستان ساوه دارای ۲ بخش مرکزی و نوبران با ۱۹۵ روستا است که حدود ۶۰ هزار نفر جمعیت دارند.

امسال و به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۳۰ طرح عمرانی و اقتصادی با اشتغالزایی برای بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر افتتاح و عملیات اجرایی ۱۵ طرح دیگر نیز آغاز می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها