۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۳
کد خبرنگار: 1388
کد خبر: 84211505
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰۴ میلیارد ریال طرح عمرانی تولیدی در مرند افتتاح شد

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه مرند گفت: همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، پروژه های عمرانی، برق رسانی و تولیدی با اعتبار ۱۰۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در مرند افتتاح شد.

داود گرشاسبی روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امروز خانه هنر شرکت گل گستران آذر چیچک مرند توسط بخش خصوصی با سرمایه اولیه ۶۰ میلیارد ریال در روستای بنگین از توابع بخش مرکزی مرند افتتاح شد.
وی افزود: با افتتاح این مجموعه در مساحت ۸۵۰ مترمربع، برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰۰ نفر به طور غیرمستقیم مشاغل خانگی ایجاد شد.

فرماندار ویژه مرند اضافه کرد: این واحد تولید کننده انواع گل های مصنوعی توسط کارآفرین نمونه، آقای کیوان تبار است و تولیدات آن علاوه بر داخل، به کشورهای همسایه نیز صادر می شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز همچنین پروژه خط تقویت فشار گاز شهر بناب مرند و روستاهای جواش، اسداغی و منطقه اردکلو در مجموع با اعتبار ۱۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و به طول ۶۱۰۰ متر به بهره برداری رسید.
گرشاسبی گفت: خیابان شهید زینالی به طول ۲۵۰ متر و اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، خیابان شهید نظری به طول ۳۵۰ متر و هزینه ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال توسط شهرداری بناب و کارگاه تولید کیسه های زباله با اعتبار ۵ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در شهر بناب مرند هم امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی اعلام کرد: در پنجمین روز دهه فجر طرح های برق رسانی به روستای گوشه درق به طول ۵.۵ کیلومتر و احداث خطوط ۲۰ کیلوولت هوایی در مجموع به طول ۷۶۰ متر و نصب دستگاه‌های پست هوایی با ظرفیت های ۵۰ و ۱۰۰ کیلوواتی در روستاهای تازه کند آخوند و پیربالا با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =