معاون سپاه: انقلاب اسلامی ارزش‌های انسانی را متحول کرد

کرمان - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در همه ابعاد مادی و معنوی، زندگی مردم و ارزش های انسانی را متحول کرد.

به گزارش ایرنا،  سردار محمدرضا نقدی عصر پنجشنبه بمناسبت دهه مبارک فجر در نشست با پیشکسوتان دفاع مقدس استان کرمان با بیان اینکه مبارزات حق طلبانه امروز با پرچم ایران هستند افزود: انقلاب اسلامی دنیا را زیر و زبر کرد و دنیایی که تسلیم در برابر ستمکاران و جباران سر به زیر بود، را به حرکت در آورد.

وی تصریح کرد: با وجود دشمنی ها و نفوذها، انقلاب اسلامی کشور را پیش برد و حتی از نفوذی ها برای اهداف خود بهره برداری کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر انقلاب اسلامی هیچ کاری نکرده باشد، فقط یک شهید سلیمانی پرورش داده باشد، برای دنیا کافی است.

وی با بیان اینکه تلاش کنیم مکتب شهید سلیمانی را ترویج کنیم تاکید کرد: هر چند شهدا زنده اند ولی آخرین حضور فیزیکی شهید سلیمانی وصیت نامه اوست، که آخرین حرف های او را به بازماندگان منتقل کرد و همه جوانان باید این وصیت نامه را در وجودشان بنشانند و پای عمل به آن بایستند.

سردار نقدی ادامه داد: شهید سلیمانی هفت گروه را در وصیت نامه اش مورد خطاب قرار داده است که موضوع مشترک و اصلی آنها ولایت فقیه است و اگر بخواهیم تمام وصیت نامه را در یک کلمه جمع کنیم آن کلمه ولایت فقیه است.

وی گفت: انقلاب اسلامی با این عظمت نگهبان می خواهد، آن هم نگهبانی که ملاحظه نکند،  انقلاب ما پیش رونده است پس کسی که می خواهد آن را نگهبانی کند باید همراه آن پیشرفت کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سردار شهید سلیمانی در وصیت نامه خود سه بار از مظلومیت امام خامنه ای صحبت می کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حشور در گلزار شهدای شهر کرمان با نثار فاتحه و گل نسبت به مقام شامخ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدا ادای احترام کرد.

سردار نقدی همچنین امروز(پنجشنبه)  در سفر به شهرستان رابر چندین طرح محرومیت زدایی را افتتاح کرد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =