ایجاد تنش در جهان اسلام هدف اصلی آمریکاست

مراغه - ایرنا - مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: مکر و کید آمریکایی ها تمام شدنی نیست و درگیری در جهان اسلام هدف اصلی امریکاست.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی روز پنجشنبه در جمع روحانیون شهرستان هشترود اطهار داشت: هدف دشمنان جریان سازی از طریق شبکه های ماهواره ای است و در این زمینه چندین شبکه مختلف راه اندازی و در حال تولید و پخش جریان و تفکر لندنی و صهیونیستی هستند.

وی خواستار هوشیاری و آگاهی روحانیون نسبت به این مسائل شد و گفت: دشمن به هیچ وجه با جامعه اسلامی و به ویژه ایران تعارف ندارد و در هر کجا که بتواند ضربه وارد خواهد کرد.

وی وظیفه و رسالت مهم طلاب و روحانیون در مقابل فتنه گری های مختلف را بسیار حساس و سنگین دانست و اضافه کرد: تشخیص راه درست در غبار فتنه‌ها و هدایت مردم در مسیر درست نقشی است که بر عهده روحانیون ولایت مدار و آگاه به عنوان عمارهای جامعه است.  

حجت الاسلام سرایی گفت: داشتن بینش و بصیرت در مسایل مختلف توسط مردم و روحانیون در مواجه با توطئه‌های فرهنگی دشمنان بسیار حیاتی است .
وی با قدردانی از تلاش های روحانیون در مبارزه با کرونا بیان کرد: در شرایط بحرانی کرونا نقش طلاب و روحانیون با روحیه جهادی پای کار بودند.
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشور ادامه داد: در دوران مبارزه با ویروس کرونا روحانیون بسیجی و جهادگر در عرصه سلامت خوش درخشیدند و آنان از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها