نتایج لیگ هفته هفتم و هشتم تیراندازی با کمان مردان اعلام شد

تهران- ایرنا- نتایج هفته هفتم و هشتم لیگ تیراندازی با کمان یادواره «شهدای سلامت» در ریکرو و کامپوند کمانداران مردان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در بخش ریکرو و در هفته هفتم، تیم هیات چهارمحال و بختیاری با نتیجه ۴ بر یک مغلوب آکادمی راد شد. دانشگاه آزاد و سپاهان اصفهان با نتیجه مشابه ۴ بر یک به ترتیب مقابل نفت امیدیه و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسیدند. نیروی زمینی اردبیل نیز با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیم هدف طلایی گذشت.

در ادامه رقابت‌های ریکرو و در هفته هشتم، هیات چهارمحال و بختیاری و نیروی زمینی اردبیل با نتیجه مشابه ۴ بر یک به ترتیب مقابل نفت امیدیه و کمانداران پایتخت به پیروزی رسیدند. آکادمی راد و سپاهان اصفهان با نتیجه مشابه ۳ بر ۲ مقابل مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی و هدف طلایی به پیروزی رسیدند.

در مسابقات این هفته، رضا شبانی، صادق اشرفی و میلاد وزیری هر سه از تیم دانشگاه آزاد با امتیازات، ۳۲۷، ۳۲۷ و ۳۲۶ بهترین امتیاز را در ریکرو کسب کردند.

همچنین در هفته هفتم در بخش کامپوند، تیم سپاهان اصفهان و فولاد آلیاژی ایران با نتیجه مشابه ۵ بر صفر به ترتیب مقابل هیات آبیک و نفت امیدیه به پیروزی رسیدند. هیات کرمانشاه ۳ بر ۲ برابر کمانداران پایتخت به برتری رسید و آکادمی راد با نتیجه ۴ بر یک از سد تیم آلفا گذشت.

در هفته هشتم کامپوند، فولاد سپاهان اصفهان، آکادمی راد و تیم آلفا با نتیجه مشابه ۵ بر صفر به ترتیب مقابل تیم‌های نفت امیدیه، کمانداران پایتخت و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسیدند. هیات کرمانشاه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیم هیات آبیک گذشت.

در مسابقات این هفته که با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد، محمد صالح پالیزبان از آکادمی راد با امتیاز ۳۵۱، مجید احمدی و نیما محبوبی از تیم آلفا با امتیاز ۳۴۸ و ۳۴۶ در رده‌های اول تا سوم بهترین کمانداران از نظر امتیازی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

سرخط اخبار ورزش