خدمت رسانی به محرومان استان در دولت ارتقا یافته است

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمت به قشر محرومان به ویژه در حوزه مسکن در این استان و سایر نقاط کشور در دولت تدبیر و امید ارتقا یافته است.

به گزارش ایرنا، حسین کلانتری روز پنجشنبه در دیدار مردم روستای آب مورد از توابع بخش لوداب شهرستان بویراحمد، اظهار داشت: تاکنون در حوزه مسکن روستایی اقدامات مطلوبی انجام شده است.

وی افزود: ۳۵هزارمین واحد مسکن روستایی مقاوم شده در این روستا و با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بازدید از ۶۰۰ واحد مسکن روستایی، ابراز داشت: پیشرفت فیزیکی این مجموعه خوب بوده و تا پایان سال تکمیل می شود.

کلانتری خاطر بیان کرد: در این دولت یک و نیم برابر ۳۵ سال گذشته در حوزه مسکن خدمات ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۳ هزار واحد مسکن روستایی در استان کلنگ زنی شد، افزود: اکنون ۲۵۰۰ واحد به بهره برداری می رسد و تا پایان سال شاهد اتمام یک هزار واحد مسکن خواهیم بود.

وی اظهار داشت: ۲۵۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار بالغ بر یک هزار و ۲۰۰میلیارد تومان در دهه فجر در این استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

کلانتری محرومیت کهگیلویه و بویراحمد را تاریخی دانست و عنوان کرد: خدمات جمهوری اسلامی گسترده است اما در این استان نیازها هم بسیار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: خدمات رسانی بیشتر به مناطق محروم همواره در دستور کار نظام و دولت بوده است.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه اکنون ۱۱ بیمارستان در سطح استان وجود دارد و بیمارستان نرگسی گچساران در حال تکمیل است و بیمارستان باشت به بهره برداری خواهد رسید.

کلانتری با اشاره به اینکه مجوز ماده ۵۶ سد سقاوه صادر شده است، بیان کرد: برای سد آبریز نیز برنامه ریزی های لازم انجام شد.

وی تاکید کرد: رسانه ها باید همانگونه که مشکلات مردم را انعکاس می دهند خدمات دولت و نظام را نیز به مردم اطلاع رسانی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها