بندر ترکمن قهرمان مسابقات تور ملی والیبال ساحلی استان بوشهر شد

بوشهر-ایرنا- تیم شرکت بازرگانی دکتر معهد بندر ترکمن به عنوان قهرمانی مسابقات تور ملی والیبال ساحلی استان بوشهر دست پیدا کرد.

به گزارش ایرنا، رئیس هیئت والیبال استان بوشهر روز پنجشنبه درحاشیه این رقابت‎ ها در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تیم ‎های مدرسه خور هیرون بندر گناوه، فارابی بندر ترکمن و گلساپوش یزد نیز به عنوان‎‎های دوم تا چهارم این رقابت‏ های دست پیدا کردند.

حسن بازدرهوا افزود: در دیدار فینال شرکت بازرگانی دکتر معهد بندر ترکمن با نتیجه ۲ بر یک از سد خور هیرون بندر گناوه گذشت و تیم مدرسه فارابی نیز با نتیجه ۲ بر صفر از سد گلساپوش یزد گذشت.

وی یادآورشد: در این دوره از رقابت ‏ها ۲۲ تیم از هشت استان کشور حضور داشتند که با اتمام این رقابت ‏‎ها مهیای حضور در مسابقات تور ملی والیبال ساحلی بندر گناوه می ‏شوند که این رقابت‏ ها از فردا جمعه آغاز می ‏شود.

بازدرهوا اظهارداشت: استان بوشهر به دلیل شرایط خاص آب و هوایی و زیرساخت‌های مناسب از ظرفیت بالایی برای میزبانی رقابت‌های بین المللی برخوردار است.

وی ادامه داد: امسال پس از گذشت هشت سال بوشهر میزبان مسابقات تور ملی والیبال ساحلی شد که این یک رویداد مهم و ارزشمند برای ورزش استان بوشهر محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: از مجموعه ۲۲ تیم شرکت کننده در رقابت‌ها ۹ تیم از استان بوشهر بودند که در این بین تیم خور هیرون گناوه موفق به حضور در جمع ۴ تیم نهایی شد.

 بازدرهوا ادامه داد: برگزاری چنین رویدادهایی در بوشهر بدون شک باعث رشد، توسعه و پیشرفت بازیکنان داوران، مربیان خواهد شد که امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد تداوم آن باشیم.

 وی اظهارداشت: در حاشیه این رقابت‌ها کلاس‌های آموزشی نیز پیش‌بینی شده بود که این مهم می‌تواند به ارتقا سطح والیبالیست‌ها و بویژه رده‌های سنی جوانان تازه‌کار نقش قابل توجهی ایفا کند.

بازدرهوا یادآورشد: برگزاری تور ملی والیبال ساحلی در بوشهر محکی جدی برای برگزاری رویدادهای بین‌المللی در استان بوشهر بود چرا که این بندر با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین زیرساخت مناسب از قابلیت زیادی برای میزبانی رویدادهای بین المللی برخوردار است.

وی یادآورشد: برای برگزاری مسابقات تور ملی والیبال ساحلی در بوشهر فدراسیون والیبال، ادارات کل ورزش و جوانان و بنادر و دریانوردی، شهردار بوشهر و کمیته والیبال ساحلی فدراسیون والیبال حمایت کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها