۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۰
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84211437
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه صنعت ساختمان در مشهد گشایش یافت

مشهد-ایرنا- مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و تاسیسات مشهد پس از سه بار تعویق و لغو برگزاری به دلیل شرایط ناشی از کرونا امروز پنجشنبه در مشهد گشایش یافت.

محمد جواد محبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حتی یک مرتبه صاحبان صنایع پس از هزینه نمودن مبالغی کلان برای جا به جایی تجهیزات و در حین غرفه سازی، بنا به دستور ستاد کرونا مجبور به لغو برگزاری نمایشگاه شدند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه تخصصی با حضور ۳۶ شرکت فعال در عرصه صنایع ساختمان در ۲ هزار و ۸۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی به مدت چهار روز در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است.

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: عمده شرکتهای حاضر در این نمایشگاه  از استانهای تهران، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و اصفهان بوده و نمایندگی سه برند خارجی نیز در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

محبی افزود: این نمایشگاه ویژه متخصصین صنعت ساختمان مانند مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی استان و کشور، مهندسان معمار، کارشناسان صنعت ساختمان و انبوه سازان است و قبلا برای این قشر دعوتنامه ارسال شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر افزودن فضای اضافی به راهروهای نمایشگاه، تاسیسات ضدعفونی برای گندزدایی محیط و شرکت کنندگان مطابق شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا در محل نمایشگاه تامین شد.

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و تاسیسات مشهد از امروز پنجشنبه به مدت چهار روز از ساعت ۱۴ تا ۱۹ پذیرای متخصصان صنعت ساختمان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها