۱۴۷ طرح دهه فجر امسال در بویین زهرا به بهره برداری رسید

قزوین - ایرنا - فرماندار بویین زهرا گفت: ۱۴۷ طرح عمرانی، خدماتی،آموزشی،صنعتی ، اقتصادی، کشاورزی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با اعتبار ۹۹ میلیارد و ۶۳۷ میلیون تومان امروز با حضور استاندار قزوین در سطح این شهرستان به بهره برداری ‌رسید.

مصطفی آقا علی روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح پروژه های این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال یکهزار و ۴۹۳ نفر در شهرستان بویین‌زهرا فراهم می شود.
وی اظهار داشت :حمایت از بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار می‌تواند در رونق فضای کسب‌ و کار بسیار اثرگذار باشد و همه نهادها و دستگاههای اجرایی پای کار هستند تا مشکلات این شهرستان را برطرف کنند
این مسوول با بیان اینکه  اجرای پروژه‌های زیربنایی و عمرانی موجب توسعه و آبادانی  شهرستان‌  بویین زهرا خواهد شد،افزود : به همین منظور  ۱۳۰ پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتبار۷۰۹ میلیاررد و ۵۱۳  میلیون ریال، ۱۰ پروژه اقتصادی با اعتبار ۲۸۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و هفت پروژه فرهنگی با اعتبار پنج میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال در سطح شهرستان به مناسبت دهه فجر به بهره برداری رسید.
آقا علی اضافه کرد: تا پایان سال پنج  سالن ورزشی، پنج راه اصلی و فرعی، چهار مدرسه، چهار طرح آب و فاضلاب، ۲ کتابخانه، یک مرکز بهداشتی و یک مرکز فرهنگی در سطح شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
شهرستان بویین زهرا در ۵۵ کیلومتری مرکز قزوین واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها