۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۴
کد خبرنگار: 1433
کد خبر: 84211392
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰۳ پروژه عمرانی در کنگان افتتاح و اجرایی شد

بوشهر- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر ۱۰۳ پروژه عمرانی با ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار با حضور استاندار بوشهر در شهرستان کنگان افتتاح و اجرایی شد.

به گزارش ایرنا، استاندار بوشهر روز پنجشنبه در این آئین به رسانه‌ها اعلام کرد: از این شمار پروژه ۷۹ پروژه افتتاح و ۲۴ پروژه آغاز شده است.

عبدالکریم گراوند اضافه کرد: این پروژه ها در حوزه‌های راه،آموزش، برقرسانی، ورزش، مسکن و اشتغال محرومان افتتاح و اجرایی شده است و پروژه‌هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز شده تلاش می‌شود تا پایان کار دولت به نتیجه برسند.

وی بیان کرد: افتتاح چمن بزرگ مصنوعی شهر بنک در زمینی به مساحت هشت هزار و ۳۰ مترمربع با ۳۹ میلیارد ریال از جمله پروژه‌های افتتاحی این شهر است.

گراوند گفت: همچنین عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن شهر بنک در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع شامل ۸۰ واحد ۸۱ مترمربعی در ۲۰ بلوک آغاز شد.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۲ پروژه برق رسانی در کنگان گفت: این پروژه‌ها شامل بهسازی پایه‌های فرسوده پست‌های برق کنگان با هفت میلیارد ریال در محل ایستگاه ۴۰۰ کیلوولت کنگان و توسعه و افزایش ظرفیت پست ۱۳۲ ایستگاه ۴۰۰ کیلوولت کنگان با ۹۵۰ میلیارد ریال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها