خراسان رضوی در آستانه جشن اختتام گازرسانی به روستاهاست

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: طی سالهای اخیر در بخش توسعه زیرساخت‌های آموزشی، بهداشتی، درمانی و ارتباطات در روستاها اقدامات موثری صورت گرفته و امروز هم استان خراسان رضوی در آستانه برگزاری جشن اختتام طرح گازرسانی به تمامی روستاهای خود است.

محمد صادق معتمدیان روز پنجشنبه در ادامه سفر خود به شهرستان نیشابور با حضور در گلزار شهدای شهر "بار" ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا افزود با وجود تحریم‌ها و محدودیت در تامین منابع مالی شاهد آغاز بهره‌برداری از طرح‌های مختلف در مناطق کمتر برخوردار هستیم که نشان از همت و عزم جدی خدمتگزاران دولت است.
وی اضافه ‌کرد: برای ایجاد ناحیه صنعتی در بخش سرولایت نیشابور با توجه به آمادگی ای که وجود دارد باید طرح توجیهی تدوین شود و آمادگی ارائه تسهیلات لازم وجود دارد.
استاندار خراسان رضوی گفت: در جلسه جمع‌بندی امروز مطالبات‌ طرح شده توسط شهروندان به طور جدی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در طی یک زمان‌بندی مشخص به آنها رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا معتمدیان در ادامه سفر به نیشابور با حضور در بین اهالی شهرهای بار و چکنه و روستای برزنون به صورت چهره ‌به ‌چهره با ایشان دیدار  و به برخی از مشکلات ایشان رسیدگی کرد و از جمله ۱۵۰ میلیون تومان برای اجرای طرح‌های عمرانی به دهیاری روستای برزنون اختصاص داد.
تکمیل طرح فاضلاب، ایجاد ناحیه صنعتی، تعریض جاده‌های ارتباطی و احداث پاسگاه نیروی انتظامی از مطالبات اصلی مردم این مناطق بود.
مرکز شهرستان‌ ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در جغرافیای مرکزی خراسان رضوی در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها