منطقه ۲۱ قهرمان والیبال ساحلی دختران پایتخت شد

تهران- ایرنا- نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی در رده سنی نوجوانان دختر پایتخت با قهرمانی منطقه ۲۱ به انجام رسید.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، این رقابت ها با شرکت ۲۲ تیم رده سنی نوجوانان از یک ماه گذشته به میزبانی منطقه ۱۶ و در مجموعه فرهنگسرای بهمن برگزار شد.

همچنین مناطق ۱۸ و ۲ نیز توانستند جایگاه دوم و سوم را در این رقابت ها بدست آورند.  

 معاون زنان سازمان ورزش شهرداری تهران در این مراسم اظهار کرد: در این مسابقات هرتیم با چهار ورزشکار شرکت داشتند.

افسانه بیابانی با بیان اینکه این مسابقات برای نخستین بار در سطح شهرداری تهران برگزار می شود گفت: به دنبال آن هستیم تا رشته های جدید و انفرادی را مورد توجه خود قرار دهیم تا بتوانیم ظرفیت و استعداد های لازم را شناسایی کنیم.

وی با بیان اینکه مسابقات والیبال ساحلی دختران تهران می‌تواند در دوره های بعدی به صورت گسترده تر در مناطق ادامه یابد افزود: در صدد هستیم تا فضایی در منطقه ۱۸ ایجاد کنیم.

همچنین مدیر ورزش بانوان شهرداری منطقه ۱۶ در این رابطه اظهار کرد: این مسابقات از یک ماه گذشته به میزبانی این منطقه در حال برگزاری است.

الهه فتحی با بیان اینکه این رقابت ها به صورت تیمی و حذفی برگزار شده است اظهار کرد: نفرات برتر توسط کارشناسان و استعدادیاب های فدراسیون شناسایی شده تا اردو و آموزش های لازم برای آنها در نظر گرفته شود.

این مسئول اضافه کرد که این مکان والیبال ساحلی اواسط امسال توسط فرهنگسرای بهمن تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

مدیر ورزش بانوان شهرداری منطقه ۱۶ با بیان اینکه یکی از برنامه های ما در دوران کرونا فعالیت ورزش مجازی و مسابقات خانوادگی بوده است گفت: در این راستا بیش از ۷۰ مسابقه مجازی برای خانواده ها و زنان خانه دار این منطقه تدارک دیده شده تا بتوان کم‌تحرکی را از این قشر را دور کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها