تقویت بنیان خانواده هدف راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی است

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: تقویت بنیان خانواده هدف راهبردی مهمی در گام دوم انقلاب است که باید با جدیت مد نظرباشد.

 سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» روز پنجشنبه در نشست با همسران پاسدار و بانوان شاغل در سپاه روح الله در مصلی اراک، افزود: در گام دوم انقلاب اسلامی به نقش مهم خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی توجه ویژه ای شده است چراکه دشمنان سرمایه‌گذاری زیادی برای ضربه زدن و فروپاشی این نهاد مقدس کردند.

وی بیان کرد: تربیت اسلامی نسل جدید به سبک شهید سلیمانی‌ها  در گام دوم انقلاب برجسته‌سازی شده چراکه تبیین مکتب انسان ساز شهید سلیمانی می‌تواند در تربیت نسل تمدن ساز موثر باشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: خانواده‌ها باید ابعاد شخصیت و مکتب شهدای گرانقدر را سرلوحه قرار دهند و با بصیرت و ولایتمداری آگاهانه توطئه دشمنان را خنثی کنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی نیز در این نشست توجه بانوان  به جنگ فرهنگی از سوی دشمنان ،گفت: شگرد دشمن شیطانی است و در جنگ فرهنگی و روانی اهداف متنوعی را دنبال می کند که از مهمترین آن‌ها ضربه زدن به اساس بنیان خانواده است.
استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها