قدوس: تیم ملی فوتبال ایران باید به جام جهانی قطر صعود کند

تهران- ایرنا- هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بسیار اهمیت دارد و هر چیزی جز این موضوع ناکامی است. با تیمی که داریم باید صعود کنیم.

به گزارش ایرنا، سامان قدوس در گفت و گویی درباره رقابت‌های تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: در این مرحله ۲ یا سه مسابقه بسیار مهم در پیش داریم. باید در این بازی‌ها به پیروزی برسیم و در نهایت به جام جهانی برویم. هنوزم به تیم ملی ایران علاقمند هستم.

وی درباره اهمیت حضور تیم ملی ایران در جام جهانی گفت: صعود به جام جهانی بسیار اهمیت دارد و هر چیزی جز این موضوع ناکامی است. به ویژه با تیمی که داریم حتما باید صعود کنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درخصوص حضورش در تیم ملی اظهار داشت: پوشیدن پیراهن تیم ملی ارزش بسیاری دارد و حس غرور می کنم. عاشق بازی برای تیم ملی ایران هستم.

وی درباره کار با دراگان اسکوچیچ خاطرنشان کرد: یک جلسه با او بودم ولی به نظر می‌آید مربی خوبی است و تاکید زیادی روی تمرینات و فوتبال درگیرانه را دوست دارد. مشخص است که اسکوچیچ دانش زیادی دارد.

قدوس درباره شایستگی‌های فعلی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: سردار آزمون و مهدی طارمی ۲ عنصر مهم تیم ملی فعلی هستند که در اروپا جایگاه مهمی دارند. طارمی در حال حاضر در پورتو حضور دارد و مرتب گل می‌زند. آنها بزرگ‌ترین ستارگان هستند.

وی درباره اینکه علاقمند است در تیم ملی در چه پستی بازی کند، اظهار داشت: این موضوع به سیستم تیم ملی بستگی دارد.

قدوس درخصوص اینکه آیا تیم ملی ایران را در جام جهانی قطر خواهیم دید گفت: بله ما صعود می‌کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران که در گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با ۶ امتیاز از ۴ بازی در رده سوم ایستاده است، در چارچوب مرحله دوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین باید به مصاف تیم‌های هنگ‌کنگ، کامبوج، بحرین و عراق برود و با توجه به امتیازات کسب شده، کار دشواری را برای رسیدن به مرحله بعدی مسابقات در پیش دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار ورزش