معاون پارلمانی رییس جمهوری درگذشت آیت الله جلالی خمینی را تسلیت گفت

تهران-ایرنا-حسینعلی امیری در پیامی درگذشت آیت الله جلالی خمینی را تسلیت گفت و برای روح آن مرحوم طلب مغفرت کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، حسینعلی امیری درگذشت آیت الله جلالی خمینی را تسلیت گفت. در این پیام آمده است:درگذشت عالم بزرگوار حضرت آیت الله حیدر علی جلالی خمینی رحمت الله علیه موجب تأثر و تأسف گردید.

آیت الله جلالی خمینی به عنوان چهره ای انقلابی که مورد وثوق امام خمینی (ره) بود از سال ۱۳۴۰ فعالیت های دینی و مبارزات انقلابی خود را آغاز و با روحیه ای مثال زدنی در سنگر دفاع از اسلام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نورزیدن.دلسوزی، تلاش و کوشش ایشان در طول بیش از هفتاد دهه در کنار تجربیات ارزشمند در برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با قشرهای گوناگون جامعه به خصوص جوانان، دانشجویان و طلاب  و گره گشائی از کار بندگان خدا از ایشان شخصیتی مثال زدنی ساخته بود.

آن مرحوم از شاگردان حضرت امام خمینی (ره) و مبارزان دوره  شاهنشاهی بودند و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیز  در مناصبی همچون نمایندگی در امور حج و امامت جماعت و جمعه خمین ؛ به خدمتگذاری مردم کوشا بودند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت این عالم بزرگوار به ارادتمندان و خانواده محترم و فرزندان گرامی ایشان بویژه  حجج اسلام والمسلمین شیخ محمدرضا و شیخ مهدی جلالی خمینی دامت تأییداتهما  ،برای آن مرحوم  از درگاه  خداوند سبحان جل و علا علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =