۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۹
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 84211279
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ طرح عمرانی در قائمشهر و جویبار به بهره‌برداری رسید

ساری - ایرنا - ۲ طرح عمرانی امروز پنجشنبه همزمان با ششمین روز دهه فجر در شهرستان‌های قائمشهر و جویبار به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، روبان روکش آسفالت روستای زرین کلا از بخش گیلخواران جویبار و یک طرح مخابرات در شهرستان قائمشهر با حضور مسئولان محلی امروز قیچی زده شد.

رئیس اداره نگهداری و پشتیبانی سیستم های مخابرات قائمشهر در مراسم بهره برداری از طرح مخابراتی عملکرد یک ساله این مجموعه را تشریح کرد و گفت : ۱۶ سایت جدید بی تی اس همراه اول با بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار امسال اجرایی و امروز و به صورت همزمان ۶ سایت همراه اول در قائمشهر بهره برداری شد.

شهریار صباغی با بیان این که در یک سال اخیر با ۱۲۵ میلیارد ریال هزینه ۲۵ سایت بی تی اس قائمشهر به نسل ۳ و ۴ تلفن همراه ارتقاء یافت ، افزود : در این مدت ۱۷ دستگاه ای جی AG سافت سوئیچ در مناطق روستایی با هزینه ای بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال نصب و راه اندازی شده است.

وی از اجرای ۲۲ کیلومتر طرح فیبرنوری برای خدمات دهی به مجتمع های تجاری و مسکونی با اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد ریال و تبدیل ۱۱ کیلومتر کابل هوایی به زمینی در روستاها با مبلغ ۱۲ میلیارد ریال به عنوان دیگر عملکرد یک ساله مخابرات قائمشهر نام برد.

همچنین امروز به مناسبت دهه فجر یک شعبه پست بانک در قائمشهر افتتاح و عملیات اجرایی حفاری چهار هزار و ۸۰۰ متر فیبرنوری روستای افراتخت با اتصال بی تی اس نسل چهارم با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال شروع شد.

روکش آسفالت هم به طول یکهزار و ۸۰۰ متر حدفاصل ۲ روستای پائین و بالا زرین کلا از بخش گیلخواران جویبار و با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها