راهپیمایی۲۲بهمن در چهارمحال و بختیاری خودرویی برگزار می‌شود

شهرکرد - ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در سراسر استان به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت خودرویی و با حضور خانواده‌ها در خودرو برگزار می‌شود.

موسی انصاری روز پنجشنبه در جلسه برنامه‌ریزی راهپیمایی ۲۲ بهمن در دفتر امام جمعه شهرکرد افزود: با توجه به شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا و اهمیت بزرگداشت چهل و دومین فجر انقلاب ‌اسلامی، تجمع مردمی جای خود را به راهپیمایی خودرویی در خیابان‌های اصلی شهرهای محوری استان خواهد داد.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل مردم در پیروزی و استمرار انقلاب‌ اسلامی، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته به صورت خانوادگی در استان برنامه‌ریزی شده‌ است. 

به گفته وی، راهپیمایی خودروها در شهرکرد مرکز استان ساعت ۱۰ صبح از میدان معلم آغاز می‌شود و خودروهای تزیین شده با اقلام تبلیغاتی دهه‌ فجر و حمل پرچم جمهوری‌اسلامی ایران به صورت منظم و سازماندهی‌شده پس از طی مسیر خیابان کاشانی به سمت میدان امام حسین(ع) حرکت خواهند کرد.

انصاری با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ، افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، در هیچ نقطه استان تجمع وجود ندارد و برنامه‌های ۲۲ بهمن در مسیر و انتهای حرکت خودروها به شکلی ساماندهی می‌شود که فاصله اجتماعی رعایت شود.

وی اظهار داشت:هم‌اکنون برنامه‌های خوبی در مساجد استان در حال برگزاری‌ است.

به گزارش ایرنا، ویروس کرونا که منجر به بیماری نوپدید کووید ۱۹ شده است، بسیاری از کشورهای جهان درگیر کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

استفاده همگانی از ماسک، رعایت فاصله ۲ متری از یکدیگر، شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و حضور در اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها