۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۷
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 84211263
۳ نفر

برچسب‌ها

۵۴طرح عمرانی و اشتغالزایی در صومعه سرا به بهره برداری رسید

رشت- ایرنا- ۵۴ پروژه عمرانی اشتغالزا و عام المنفعه دربخش تولمات با اعتبار ۴۱میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال بهره برداری شد.

 معاون سیاسی، امنیتی فرماندار صومعه سرا با بیان این مطلب گفت : از این تعداد ۴۸طرح اشتغالزای بهزیستی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ٣٧ میلیارد ریال همزمان به بهره برداری رسید.
محمد حیدری در افتتاح نمادین یک مرکز ترک اعتیاد در روستای کیشستان شهرستان افزود: در این طرح ها برای ۴۶نفر در زمینه های کشاورزی دامداری، مشاغل کسب وکار اشتغال ایجاد شده است.
وی گفت : بامشارکت بخش خصوصی پروژه مرکز ترک اعتیاد با یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آورده شخصی و ۱۵۰میلیون تومان تسهیلات  افتتاح شد.
به گفته وی، بوستان و کانون فرهنگی روستایی سادات محله با اعتبار ۶۰میلیون تومان و دهیاری روستای سیاه درویشان با ۸۰میلیون تومان اعتبار در این بخش به بهره برداری رسید.
مدیر کمیته امداد صومعه سرا در افتتاح همزمان ۴ واحد مسکن مددجویان در روستای نرگستان عنوان کرد : برای افتتاح این پروژه ها ۳۲۸میلیون تومان اعتبار هزینه شده است که ۱۲۰میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی و ۲۰۸میلیون تومان دیگر از محل وام های قرض الحسنه، خیرین و آورده مددجویان بوده است.

محمدی ملک دوست در ادامه با اشاره به اینکه مسکن از نیازهای اساسی محرومین است، افزود: ۷۰ واحد مسکونی با اعتبار بالغ بر ۵میلیارد و۶۰۰میلیون تومان با مشارکت بنیاد مسکن در دست ساخت است.
وی افزود: برای هریک از این  واحدها با مشارکت بنیاد مسکن ۳۰میلیون تومان بصورت وام بلاعوض و ۵۰میلیون تومان تسهیلات نیز بصورت ضامن زنجیره ای تامین می شود.
به گزارش ایرنا، گلباران مزار شهدا انقلاب اسلامی و شهدای گمنام از دیگر برنامه های مسئولان  در پنجمین روز از دهه مبارک فجر بود.
شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰ هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها