رفع مشکلات امنیتی و معیشتی پاکبانان سرلوحه کار شورای اسلامی تبریز است

تبریز- ایرنا- عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: رفع مشکلات امنیتی و معیشتی پاکبانان سرلوحه کار اعضای شورای پنجم این کلانشهر قرار دارد.

سونیا اندیش روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و تقدیر از همکاران زن شاغل در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، افزود: تبریز، شهر همیشه تمیز تنها یک شعار نیست بلکه چشم اندازی است که ترسیم شده و امروز با مقایسه موضوع نظافت شهری و پسماند در شهرهای دیگر کشور، تفاوت این کلانشهر چشمگیر بوده که در سایه تلاش های پاکبانان است. 

وی ادامه داد: با اندکی تحقیق و بررسی وضعیت خدمات شهری و مدیریت پسماند کلانشهرِهای کشور، سر آمدی تبریز از حیث زیبایی و تمیزی مشخص و نمایان می‌شود که این مهم در سایه مدیریت هماهنگ و برنامه ریزی مدون در حوزه پسماند محقق شده است.

وی اظهار کرد: تمیزی و سرآمدی کلانشهر تبریز در حوزه پسماند از سویی دیگر نیازمند حمایت و رفع مشکلات امنیتی و معیشتی پاکبانان است که خوشبختانه همواره سرلوحه کاری اعضای شورای پنجم قرار گرفته است.
اندیش خاطرنشان کرد : شرایط کاری و آب و هوایی کلانشهر تبریز با بسیاری از شهرهای ایران متفاوت است که با توجه به سختی این شرایط باید بیش از پیش مسائل و مشکلات پاکبانان بالاخص موضوعات مالی، معیشتی و قراردادی در رأس امور قرار گیرند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات بانوان شاغل در این سازمان از حمایت‌های اعضای شورای پنجم کلانشهر تبریز از پاکبانان قدردانی کرد.

علیرضا اصغری با اشاره به انتظارات و نیازهای پاکبانان فعال در مدیریت شهری کلانشهر تبریز خاطر نشان کرد : آنچه امروز شهر تبریز را به عنوان تمیزترین شهر ایران معرفی کرده است، تلاش‌های خالصانه پاکبانان و هماهنگی مطلوب بین بخشی در حوزه مدیریت پسماند است.

وی اظهار کرد: در صورت هماهنگی بیشتر و توجه دقیق به نیازها و مشکلات پاکبانان و استفاده از نرم افزارها و دانش فنی روز در حوزه خدمات شهری و مدیریت پسماند می‌توان در مسیر تمیزی و ارتقای کیفی محیط زیست شهری قدم برداشت.

در این مراسم از زحمات و تلاش‌های پاکبانان و بانوان شاغل در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز تقدیر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =