دو واحد صنعتی در شهرستان بویین زهرا به بهره برداری رسید

قزوین - ایرنا- همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر ۲ واحد صنعتی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان در شهرستان بویین زهرا به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، استاندار قزوین در مراسم بهره برداری از این طرح ها با اشاره به اینکه رونق تولید موجب قدرت ملی می‌شود، گفت: در شرایط فعلی تنها راه مقابله با تحریم‌ها رونق تولید و ایجاد اشتغال است.
هدایت الله جمالی پور افزود: حمایت از تولیدات داخلی راه حل بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی از جمله بیکاری، فقر و مشکلات معیشتی مردم است.
وی اظهار داشت: حمایت از اشتغال و تولید مهم ترین راهبرد کشور در شرایط امروز است و همانطور که مقام معظم رهبری بارها تاکید فرموده اند می توانیم با دانش جوانان و استفاده از امکانات موجود چرخ تولید را به حرکت در آوریم.
همچنین با حضور استاندار قزوین، شرکت صنایع غذایی بهمز رهاورد جم مستقر در شهرک صنعتی آراسنج به بهره برداری رسید.
این واحد صنعتی در زمینه تولید انواع غلات فشرده و بسته بندی غلات، زعفران، عسل، قهوه، خرما و میوه خشک فعالیت دارد و با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال زمینه اشتغالزایی ۴۵نفر به صورت  مستقیم فراهم کرده است.


همچنین  در ادانه کارخانه نوین سلولز مستقر در شهرک صنعتی آراسنج با سرمایه  ۵۳۰ میلیارد  ریال به بهره برداری رسید ، این شرکت در زمینه تولید کارتن بسته بندی فعالیت دارد و زمینه اشتغال  ۱۰۰ نفر مستقیم و غیر مستقیم فراهم کرده است .
 همچنین در سفره یکروزه استاندار قزوین به بویین زهراز پروژه در حال ساخت "سانا سلولز سبز" مستقر در شهرک صنعتی آراسنج بازدید به عمل آمد.  این شرکت در زمینه بسته بندی کاغذ  فعالیت دارد و  با سرمایه یکهزار و ۳۰۰ میلیارد ریال زیمته اشتغال ۹۷ نفر مستقیم فراهم کرده است .
دهه مبارک فجر امسال ۶ طرح تولیدی در شهرک های صنعتی استان قزوین افتتاح و ۱۴ طرح صنعتی نیز کلنگ زنی و عملیات احداث آنها آغاز می شود.
استان قزوین علاوه بر یک شهر صنعتی دارای ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها