مربی پیکان: بازی سخت و مهمی برابر ماشین‌سازی داریم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پیکان گفت: تیم ماشین سازی با کیفیت و جسورانه بازی می‌کند و فردا دیدار سختی برابر این تیم داریم و امیدوارم با سه امتیاز زمین را ترک کنیم.

حسین پاشایی روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز اظهار داشت: درگذشت پیشکسوت محبوب و دوست داشتنی فوتبال ایران علی انصاریان را خدمت جامعه بزرگ ورزشی کشور و خانواده وی تسلیت عرض می‌کنم و آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده او بویژه مادرعزیز انصاریان دارم.  امیدوارم خداوند روح او را شاد و مورد عنایت الهی قرار دهد.

وی افزود: بعد از تغییر و تحولاتی در کادر فنی ماشین سازی، این تیم واقعا متحول شد و فوتبال خوب و با کیفیتی را انجام می‌دهند. پرتلاش و جسورانه  بازی می‌کنند و نتایجی که گرفتند واقعا در شان بازی و کیفیت این تیم نیست. فردا می‌دانیم چه بازی سخت  و مهمی داریم و تیم ما جوان و کیفیت خیلی خوبی را در لیگ امسال نشان داده است. روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم  و امیدوارم با یک بازی خوب همراه با سه امتیاز زمین را ترک کنیم و خود را به رتبه‌های بالاتر برسانیم.

مربی پیکان عنوان کرد: نگاه ما رو به جلوست و ورزش حرفه‌ای این را به ما یاد داده که به گذشته فقط به عنوان یک تجربه نگاه کنیم. مردم ما انقدر با شروع و فوتبال فهم هستند که خودشان بهترین تجزیه و تجلیل را درمورد اتفاقات بازی با فولاد انجام می‌دهند و بهترین قاضی هستند البته با صحبت‌هایی که سعید آذری مدیرعامل باشگاه خوزستان انجام داد و خیلی شجاعانه عذرخواهی کرد، دیگر بحثی درباره بازی فولاد نداریم.

وی ادامه داد: تمام تیم‌هایی که از تیم ما ایراد می‌گیرند خودشان آرزو دارند تا نادر محمدی را داشته باشند و مگر تیم‌ها می‌توانند با هزینه‌های خیلی زیادی خصوصا بازیکنان خارجی را فقط به خاطر ضربات ایستگاهی زدن بگیرند. مگر می‌توانیم بگوییم که ایستگاهی نزنید و بازیکنی که خوب ایستگاهی می‌زند را جذب نکنید؟ خیر. بالاخره این کار جزو شروع مجدد بازی است و فکر می‌کنم فقط ۲ امتیاز در کل لیگ از اوت دستی نادر محمدی کسب کردیم. همه تیم‌ها می‌دانند که تاکتیک‌های خیلی متنوعی داریم و خیلی هم خوب کار می کنیم.

پاشایی اضافه کرد: اوت دستی شاید یک حربه برای رسیدن به منطقه خطر حریف باشد. هیچ بحث تاکتیکی نیست و روی آن نه کار می‌کنیم و نه تمرکز داریم. تمام دوستانی که ایراد می‌گیرند ابتدا به خودشان نگاه کنند و کارشان مهم تر است تا بخواهند از تیم ما ایراد بگیرند. باید همه بدانیم ک مهم ابتدا تیم خودمان است و نمی‌توانیم به خاطر شکل بازی تیم‌های حریف ایراد بگیریم. دوباره تکرار می‌کنم نادر محمدی مطمینم برای سال‌های آینده خواهان خیلی زیادی دارد و به خاطر شرایط فوتبال کشور صد  درصد حتی تیم‌های بالای جدول هم به دنبال او می‌روند. پس می‌توان ایرادی گرفت و تا بتوانیم از آن حربه استفاده می‌کنیم.

وی یادآور شد: بازی به بازی پیش می‌رویم و دیدار با ماشین سازی مهم‌ترین مساله حتی خیلی مهم‌تراز دیدار با پرسپولیس است. امیدوارم بتوانیم از این بازی به سلامت عبور کنیم و بعد از آن برای دیدار با پرسپولیس برنامه ریزی و هدف خاصی داریم که به موقع انجام می‌دهیم. هدف گذاری که برای باشگاه انجام می‌دهیم این است که تمام سعی و تلاشمان را بکنیم تا بهترین نتایج را برای باشگاه بزرگ پیکان کسب کنیم. امیدوارم بازی به بازی پیش برویم تا بتوانیم با بهترین توان برای رتبه لیگ امسال بجنگیم. خدا راشکر محروم  نداریم اما دو یا سه بازیکن مصدوم دارم و تا فردا مشخص می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =