۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 2668
کد خبر: 84211179
۱ نفر

برچسب‌ها

۱۵ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند ایوان اهدا شد

ایلام - ایرنا - مدیر بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های ایوان گفت: در ایام دهه مبارک فجر و به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) ۱۵ سری جهیزیه به زوج های نیازمند این شهرستان اهدا شد.

کلثوم سواری روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مجموع ارزش این تعداد جهیزیه ۶۰۰ میلیون ریال است که به نوعروسان تحت حمایت این موسسه در ایوان اهدا شد.

وی گفت: ارزش هر سری جهیزیه ۴۰ میلیون ریال می باشد که اقلام اهدایی شامل گلیم فرش، بخاری، اجاق گاز ، پتو، سرویس قابلمه ،ظروف آشپزخانه وبرخی لوازم اولیه برای آغاز یک زندگی مشترک است.

مدیر بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های ایوان یادآور شد: از ابتدای راه‌اندازی این موسسه خیریه در ایوان تاکنون حدود ۸۰ سری جهیزیه بین زوجین نیازمند توزیع شده است.

سواری تاکید کرد: این موسسه خیریه، خانوارهای ایتام ، بدسرپرست، زنان سرپرست خانوار ، بیماران و خانواده های نیازمند را تحت پوشش خدمات مالی، بهداشتی، درمانی، آموزشی و معیشتی و ساخت و تعمیر سرویس های بهداشتی قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها از سال ۱۳۹۵ در ایوان تاسیس شد و در حال حاضر حدود ۴۰۰ خانواده مهرجو را زیر پوشش دارد، تاکید کرد: خیران و نیکوکاران می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۷۸۲۴۹ و یا شماره حساب ۰۲۲۱۴۲۷۱۶۲۰۰۹ نزد بانک ملی شعبه این شهرستان واریز و در این کار خیر سهیم شوند.

مدیر بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌های ایوان افزود: این خیریه مردم نهاد از همان ابتدا شروع فعالیت خود با طرح دیدگاه های تخصصی و بررسی های کارشناسی شده و نگرشی ، پژوهشی و علمی به مسایل اجتماعی ، معیشتی و فرهنگی تلاش خود را بر این داشته تا زمینه را برای خدمت هر چه بیشتر و بهتر به محرومان با کمک و جلب مشارکت خیران و نیک اندیشان جامعه برای نیازمندان فراهم آورد.

سواری گفت: این موسسه در مجموع با ۶۰۰ شعبه در سراسر کشور در راستای خدمت رسانی و رفع مشکلات و دغدغه محرومان با اقدامات بسیار متنوع و ارزنده در راستای نیازهای خانواده های ایتام ، بی سرپرست و بد سرپرست فعالیت می کند.

شهرستان ۵۵ هزار نفری ایوان در ۳۵ کیلومتری ایلام قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha