۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۴
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 84211156
۰ نفر

برچسب‌ها

حجت الاسلام رئیسی : هیچ ترحمی نباید در تخلفات افراد نامدار داشت

رشت- ایرنا- رئیس قوه قضاییه گفت: در برخورد با تخلفات به ویژه تخلفاتی که از ناحیه افراد نامدار سر می زند، هیچ رحمی نباید داشت و باید به شدت با آن مقابله کرد چرا که اگر این افراد در جامعه تخلف کنند، تخلف در جامعه باب می شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین  سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر به استان گیلان در بازدید  از نمایشگاه مسائل اولویت دار استان گیلان اظهار داشت: هر سازمان و دستگاهی اگر تخلفی داشته باشد و خلاف قانونی انجام دهد باید قاطعانه و به صورت مضاعف با آن برخورد شود.

وی با اشاره به برخی سندسازی ها در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز افزود: «سندسازی» و فرار از قانون، یک جرم جدید است و اگر فرد متخلف در این زمینه مسئول هم باشد، باید به شدت و به صورت مضاعف با وی برخورد شود تا مردم ببینند که در برخورد با افراد متخلف، تفاوتی برای دستگاه قضا وجود ندارد.

رسیدگی قضایی به مشکلات قطب صنایع ابریشم ایران، رسیدگی قضایی به مشکلات چای کاران، رسیدگی قضایی به موضوع ساحل خواری و همچنین رسیدگی قضایی به مشکلات پارک نمونه گردشگری که اکنون محل دفن زباله شده است، از جمله مسائل اولویت داری بودند که مشکلات آنها در این نمایشگاه در معرض مشاهده رئیس دستگاه قضا قرار گرفت. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها