۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۶
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 84211138
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از ۱۳ طرح در جنوب خراسان رضوی آغاز شد

گناباد-ایرنا- بهره برداری از ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی همزمان با پنجمین روز از دهه فجر در مجموع با صرف اعتبار ۸۶ میلیارد ریال روز پنجشنبه در شهرستانهای گناباد و خواف واقع در جنوب استان خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا از این تعداد، ۱۰ طرح با اعتبار ۶۸ میلیارد ریال در شهرستان مرزی خواف و سه طرح با اعتبار  ۱۸ میلیارد ریال در گناباد به بهره برداری رسید.

فرماندار گناباد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص گفت: همزمان با پنجمین روز از دهه فجر ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی و ستاد مدیریت بحران شهرداری گناباد و طرح مشارکتی غرفه های میدان میوه و تره بار شامل۶  سوله به مساحت ۵۷۰ مترمربع مورد بهره برداری قرار گرفت و در مجموع برای اجرای این طرحها ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

حامد قربانی بازپیرایی میدان خراسان گناباد با اعتبار هشت میلیارد ریال را از دیگر طرحهای به بهره برداری رسیده در این شهرستان ذکر کرد.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی ساخت زیرگذر روستاهای مند، قوژد، بیلند و باغ آسیا در گناباد خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ۲۵ میلیارد ریال اعتبار جذب شده است.

فرماندار خواف نیز از بهره برداری از ۱۰ طرح عمران شهری و کشاورزی و خدماتی در این شهرستان خبر داد.

حسین سنجرانی به خبرنگار ایرنا گفت: این طرحها شامل ۶ طرح عمرانی شهرداری خواف و سه طرح عمران شهری شهرداری نشتیفان و بهره برداری از واحد تولیدی ترمینال ضبط پسته در ناحیه صنعتی خرگرد خواف می شود.

همزمان با دهه فجر ۱۵۷ طرح در مجموع با هزینه ۲ هزار و ۳۳۴ میلیارد و ۷۹۶ میلیون ریال در شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در جنوب خراسان رضوی به بهره برداری می رسد.

شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در مجموع با ۲۹۰ هزار نفر جمعیت به ترتیب در ۲۸۷، ۲۷۸ و ۲۶۷ کیلومتری جنوب، جنوب غربی و جنوب شرقی مشهد قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =