جلالی: ‌بازی پایاپای و قدرتمندانه‌ای برابر استقلال انجام می‌دهیم

تهران– ایرنا– سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: به شرایط بازی که در پیش داریم واقف هستیم بدون هیچ نگرانی و واهمه‌ای خودمان را برای یک بازی خوب، پایاپای و قدرتمندانه آماده کرده‌ایم و فردا همه شاهد هستند که بازیکنان تیم نساجی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند که آن را در زمین اثبات می‌کنند.

به گزارش ایرنا؛ مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال و نساجی، در خصوص درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند طی روزهای اخیر افزود:‌ روزهای بسیار دردناکی است، متاسفانه عزیزترین و بهترین های خود را در فوتبال از دست دادیم و این اندوه را به خانواده‌های آنان و جامعه فوتبال تسلیت می‌گوییم.

وی ادامه داد:‌ حدود ۲ هفته است که به این تیم پیوسته ام و می توانم بگویم که محور کار من در این فاصله شناخت بازیکنان بوده و به جرات می گویم که ۹۰ درصد شناخت لازم را کسب کرده و به کارم مسلط شده‌ام. انتظار دارم که از این هفته اثر کار، تمرینات و این شناخت را در جریان بازی شاهد باشیم.

وی در پاسخ به اینکه تیم جایگاه خوبی در جدول ندارد و ۲ نتیجه تساوی طی ۲ هفته اخیر کسب کرده است،گفت:‌همانطور که گفتم به خوبی به شرایط واقف هستم ولی به جای اینکه نگران باشیم در حال اقدامات ترمیم کننده هستیم و درهر صورت من برنامه ریزی و نقشه راهی برای تیم را دارم؛ قدم به قدم بازیکنان را دنبال می کنم و نسبت که کاری که انجام می دهم بسیار امیدوارم.

جلالی در مورد حریف فردای تیمش نیز افزود: ‌استقلال تیم بزرگی است جنبه های مثبت دارد و البته پاشنه های آشیل نیز دارد ما سعی می کنیم روی این هر۲ جنبه متمرکز شویم و به امید خدا موفقیت را کسب کنیم.

سرمربی تیم نساجی در پاسخ به اینکه «محمود فکری شناخت کاملی از تیم نساجی این فصل دارد، به این مساله چه خواهید کرد؟» گفت: ‌آنچه فردا در نظر داریم در زمین انجام دهیم شاید ۵۰ درصد متفاوت از سبک بازی این تیم در گذشته است.

وی در خصوص اینکه چراپنج بازیکن نساجی کنار گذاشته شده‌اند، ادامه داد:‌ ما در مسیری که می رویم به این فکر خواهیم کرد چه چیزی مورد نیاز تیم است. کسی اخراج نخواهد شد اما تیم را ترمیم می کنیم حالا برخی که با ما نیستند پیش از این برای تیم زحمت کشیده اند ، ولی ما وظیفه داریم نسبت به آینده تیم و بهتر شدنش تلاش کنیم و هدف تمام تصمیمات، تحقق این هدف است.

جلالی در خصوص نقشه راه گفت: به کاری که می کنم کاملا امیدوارم زیرا من تنها نیستم یک باشگاه پشت سر تیم است، در باشگاه فردی وجود دارد که کاملا از برنامه ها حمایت می کند؛ ‌با حدادیان مدیرعامل باشگاه با تمام مشغله اش هر روز جلسه داریم، البته گاهی حتی تلفنی. شهری پشت سر تیم قرار دارد که همه زندگی این تیم است، مردمش آن را می بینند و عاشقش هستند و به همین دلیل کاملا نسبت به آینده این تیم امیدوارم.

این مربی با سابقه فوتبال کشورمان در خصوص بازیکنان مصدوم و آسیب دیده تیمش گفت:‌ متاسفانه بازیکنان آسیب دیده زیادی داریم. امیدوار بودم قاضی رحتمی به بازی مقابل استقلال برسد اما به نظر بعید می رسد،‌ مهدی نظری شاید یک تا ۲ ماه دیگر با تیم نباشد.

به گفته این مربی،‌چند بازیکن دیگر هم هستند که از قبل آسیب دیده بودند، اما هیچ بازیکن محرومی در این تیم حضور ندارد.

دیدار تیم های استقلال و نساجی در جریان هفته چهاردهم لیگ برتر فردا (۱۷ بهمن ماه) در تهران برگزار می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha