جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گلستان به کار خود پایان داد

گرگان - ایرنا - ششمین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر گلستان امروز پنجشنبه با معرفی آثار و نفرات برتر بخش‌های مختلف به کار خود در گرگان پایان داد.

به گزارش ایرنا؛ فرمانده سپاه نینوا گلستان در این مراسم که در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه نینوا گرگان برگزار شد، اظهار داشت: دشمن از مواضع و برنامه‌های خود کوتاه نخواهند آمد و به همین دلیل ما نباید در مقابل آنها ضعف نشان دهیم.

سرتیپ دوم پاسدار علی‌جمعه ملک‌شاهکویی اظهار داشت: اگر قرار است با دشمن مذاکره کنیم، با تکیه بر توان و تفکر انقلابی و داخلی خود وارد خواهیم شد و نگاه غرب‌گرایانه و غیرانقلابی را نخواهیم پذیرفت.

وی بیان داشت: جا دارد رسانه‌های انقلابی و هر آنکه در ایران اسلامی دستی بر قلم دارد در جبهه حق مقابل باطل ایستادگی و مقاومت کند و در این مسیر خسته نشود.

دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گلستان هم با قرائت بیانیه پایانی هیات داوران این جشنواره گفت: استقبال کم‌نظیر رسانه‌ها به عنوان مطالبه‌گران با بصیرت، نویدبخش آینده‌ روشن پیش روی مطبوعات استان است.

ولی‌الله شهابی یادآور شد: باوجود توانمندی رسانه های گلستان؛ برای ارتقای مهارت علمی و فنی خبرنگاران نیازمند توجه و کار بیشتری هستیم که این مهم نیازمند برنامه‌ریزی کارگزاران و دستگاههای مربوطه استانی است.

میثم قرایی مسوول بسیج رسانه گلستان هم طی سخنانی گفت: ۱۰۷ خبرنگار، عکاس و فعال رسانه‌ای در مجموع ۹۲۰ اثر به جشنواره ابوذر گلستان ارسال کردند که نسبت به سال گذشته با ۸۵۵ اثر از سوی ۸۰ فعال رسانه‌ای؛ رشد قابل ملاحظه‌ای داشت.

استان گلستان ۴۲ پایگاه خبری، ۱۳۶ دفتر رسانه ای شامل خبرگزاری، نشریه چاپی و الکترونیکی و ۱۶۵ نماینده نشریه سراسری فعال دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها