نیروهای اداری شهرستان اصلاندوز از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: نیروهای مورد نیاز برای ادارات شهرستان تازه تاسیس اصلاندوز مغان از طریق آزمون استخدامی اخیر جذب می‌شوند.

به گزارش ایرنا، بهروز ندایی روز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اصلاندوز افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل با جذب نیروهای موردنیاز دفاتر خود را در این شهرستان دایر می‌کنند.

وی بیان کرد: با توجه به نیاز برای ایجاد اداره نیروی انتظامی در این شهرستان مجوز لازم از سوی فرماندهی نیروی انتظامی استان اردبیل در این خصوص اخذ شده است.

وی شهرستان شدن اصلاندوز را نعمتی برای این منطقه عنوان کرد و گفت: این مزیت گامی مهم در راستای توسعه و پیشرفت این شهرستان مرزی است. 

ندایی با اشاره به مطالعات انجام گرفته در خصوص آسیب‌های اجتماعی مهم در استان افزود: آسیب‌های اجتماعی مهم در شهرستان‌ها شناسایی شده و مهم‌ترین آسیب در شهرستان جدید اصلاندوز کاهش میزان ازدواج در سال جاری نسبت به سال گذشته است.

وی گفت: کاهش ازدواج و گریزان بودن جوانان از این واقعه موجب کاهش باروری و فرزندآوری می‌شود که لازم است مسئولان فرهنگی منطقه نسبت به موضوع حساس بوده و با شناسایی دلایل در راستای ترغیب جوانان به این امر اقدام کنند.

اصلاندوز مغان که پیش‌تر یکی از بخش‌های تابعه پارس‌آباد بود در اسفندماه سال ۹۷ با تصویب هیات دولت به شهرستان تبدیل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha