ساخت سیلو در شهرستان رستم فارس آغاز شد

شیراز - ایرنا - ۳۸ پروژه با اعتبار ۷۶ میلیارد تومان به مناسبت دهه فجر در شهرستان رستم افتتاح و کلنگ‌زنی شد که آغاز ساخت سیلو از آن جمله بود.

ساختمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان، سه مدرسه، ساختمان دهیاری حسین آباد و طرح های تغذیه مصنوعی منابع طبیعی شهرستان رستم در سفر عبدالرضا قاسم پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به این شهرستان واقع در غرب استان به بهره‌برداری رسید.
  کلنگ زنی کارخانه آرد و سیلو توسط بخش خصوصی با ارزش ۵۰میلیارد تومان و روشنایی و آسفالت معابر ناحیه صنعتی رستم از دیگر برنامه‌های این سفر بود.
معاون استاندار فارس با بیان اینکه شهرستان رستم از شهرستان های محروم است، گفت: این شهرستان مورد توجه نظام و دولت تدبیر و امید است و اقدامات زیادی در بخش‌های مختلف آن انجام شده است.
وی اظهار کرد:  شهرستان رستم فرصت ها و ظرفیت های بسیار خوبی دارد و اخیرا نیز تلاش های در خور توجهی برای جذب سرمایه گذار انجام شده که آغاز ساخت کارخانه آرد و سیلو از نمونه های آن است.
معاون استاندار فارس همچنین با اشاره به اهمیت توجه به بخش خصوصی برای ایجاد تحرک در شهرستان ها ،تاکید کرد: حمایت از بخش خصوصی در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان‌ها موثر است

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha