ساختمان پزشکی قانونی تویسرکان آماده افتتاح شد

همدان- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: ساختمان پزشکی قانونی تویسرکان در زمینی به مساحت ۵۰۲ متر احداث و آماده بهره برداری شد.

ارتین کمالی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ساختمان پزشکی قانونی تویسرکان با زیربنای ۳۹۰ متر در ۲ طبقه با هزینه کرد یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار از محل منابع استانی احداث شده است.

وی اضافه کرد: طبقه همکف این ساختمان به مساحت ۱۳۳ متر دارای سالن تشریح و سردخانه و طبقه اول نیز به مساحت ۲۵۷ متر شامل معاینات سرپایی و محل پذیرش مراجعه کنندگان است.

مدیرکل پزشکی قانونی همدان اظهار داشت: کار ساخت ساختمان پزشکی قانونی تویسرکان از سال ۹۴ آغاز شد و پس از گذشته ۶ سال در دهه فجر سالجاری به نتیجه رسید.

کمالی یادآوری کرد: پیشتر شهروندان تویسرکانی به جز معاینات سرپایی برای دریافت سایر خدمات به ویژه معاینه مرگ های مشکوک، قتل، گاز گرفتگی و غیره مجبور به حضور در مرکز استان و تحمل رنج تردد بودند.

وی افزود: هم اینک علاوه بر تویسرکان شهرستان‌های همدان، نهاوند، کبودراهنگ و ملایر دارای ساختمان پزشکی قانونی ملکی بوده و در شهرستان اسدآباد نیز ساختمانی در حال احداث است که سال آینده بهره برداری می شود شهرستان های رزن، درگزین، فامنین و بهار در محل استیجاری یا ساختمان دادگستری مستقر هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha