۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۰
کد خبرنگار: 2183
کد خبر: 84210877
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۱۴میلیارد تومان پروژه در بابلسر گلنگ‌زنی و افتتاح شد

ساری - ایرنا - ۶ پروژه عمرانی ، آموزشی و گردشگری با حجم سرمایه گذاری ۱۱۴ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان روز پنجشنبه همزمان با دهه فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در شهرستان بابلسر بهره‌برداری یا گلنگ‌زنی شد.

به گزارش ایرنا ، در پنجمین روز از دهه فجر یک پروژه تولیدی در بابلسر افتتاح و پنج طرح عمرانی ، آموزشی و گردشگری هم گلنگ زنی شدند. 

مرکز پرورش ماهیان سردآبی در کاسگر محله بابلسر با حجم سرمایه گذاری یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و تولید سالانه ۴۰ تن انواع ماهیان سردابی تنها طرحی بود که امروز بهره برداری شد.

همچنین امروز عملیات اجرایی فاز سوم مجموعه تفریحی و گردشگری میزبان بابلسر با پیش بینی سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومان و در بازده زمانی سه ساله آغاز شد.

فاز سوم مجموعه تفریحی و گردشگری میزبان بابلسر که از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرایی می شود ، قرار است در زمینی به مساحت ۳۸ هزار متر مربع و با پیش بینی اشتغال مستقیم برای ۳۵۰ نفر ساخته شود. 

ساخت یک مدرسه ابتدایی ۶ کلاسه هم با کمک خیرین و پیش بینی هزینه هشت میلیارد تومانی امروز آغاز شد.

لوله گذاری اراضی کشاورزی به طول چهار هزار و ۲۰۰ متر و نوسازی و بهسازی ۱۴۲ هکتار از اراضی کشاورزی منطقه باقرتنگه شهرستان بابلسر با مجموع اعتبار پنج میلیارد تومان هم از دیگر طرح هایی بود که امروز عملیات اجرایی آن شروع شده است.

طرح زراعت چوب در پنج هزار متر مربع از اراضی شهرستان بابلسر نیز امروز وارد مرحله اجرایی شد. 

بابلسر دهه مبارک فجر میزبان افتتاح و کلنگ زنی ۱۸ پروژه عمرانی ، آموزشی و خدماتی است که ۱۹۱ میلیارد تومان برای بهره برداری و افتتاح آن هزینه پیش بینی شده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها