چمران: حمایت از گزینه شورای وحدت، به آن شخص بستگی دارد

تهران- ایرنا- فعال اصولگرا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را پیچیده توصیف کرد و گفت: حمایت من از گزینه شورای وحدت اصولگرایان، بستگی به شخصی دارد که برگزیده اند.

مهدی چمران روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با بیان اینکه به دلیل پیچیدگی نمی‌توان نتیجه انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ریاست جمهوری را پیش بینی کرد، درباره شورای وحدت اصولگرایان گفت: تشکیل شورای وحدت و انتخاب سخنگو (منوچهر متکی) برای آن یک پدیده است.

این چهره اصولگرا  درباره حضور یا غیبت خود در این شورا، گفت: تاکنون در شورای وحدت نبودم و فکر نمی‌کنم بودن من هم ضرورتی داشته باشد.

چمران درباره احتمال اجماع اصولگرایان بر سر گزینه واحد، گفت: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم اما امید دارم که روی یک نامزد به اجماع برسند.

وی درباره حمایت از گزینه مدنظر شورای وحدت اصولگرایان  در صورت رسیدن به اجماع، اظهار کرد: نمی دانم! بستگی به شخصی که از او حمایت می‌شود، دارد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =