بسته اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا - پرداخت ۸۲ ملیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد صالح آباد،مهر و موم یک تالار پذیرایی در شهرستان جوین و پرداخت ۲۶ میلیارد ریال کمک بلاعوض برای احداث مسکن محرومان تربت حیدریه عناوین اخبار کوتاه امروز خراسان رضوی است.

صالح آباد- مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان صالح آباد در شرق خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان این نهاد حمایتی در این شهرستان پرداخت شد.

رضا جانبی روز پنجشنبه با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در سال جاری ۱۱۵ میلیارد ریال وام در حوزه طرحهای اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) این شهرستان نیز به بانکهای عامل معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه تسهیلات اعطاء شده زمینه اشتغال در حوزه های شهری و روستایی را فراهم کرده است بیان کرد: تسهیلات پرداخت شده امسال زمینه اشتغال ۴۹ نفر از بانوان این شهرستان را فراهم کرده و هم اکنون ۱۲۶ مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در صالح آباد متقاضی دریافت تسهیلات اشتغال هستند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی ( ره ) صالح آباد گفت: این نهاد حمایتی با جذب ۱۰۲ درصد تسهیلات تبصره " ۱۶ " حوزه اشتغال تا پایان دی ماه سال جاری رتبه نخست استان را از آن خود کرده است.

سبزوار- یک تالار پذیرایی در شهرستان جوین خراسان رضوی به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهر وموم شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان جوین روز پنجشنبه با بیان این مطلب افزود: این واحد صنفی متخلف به علت تخطی از مصوبه ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان مهر و موم شد.

محمد ایوبی نیا افزود: در اجرای مصوبات ستاد ملی و شهرستانی کرونا  تالارها مطابق ظرفیت اعلام شده و حداکثر تا ساعت ۲۰:۴۵ شب با رعایت کامل پروتکل‌ها تا اطلاع ثانوی می توانند فعالیت کنند.

تربت‌حیدریه- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تربت‌حیدریه گفت: امسال مبلغ ۲۶ میلیارد ریال کمک بلاعوض برای احداث مسکن محرومان توسط این نهاد پرداخت شد. 

 علی‌اصغر کوهسرخی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین تعداد ۲۱ واحد مسکونی برای خانواده های ۲ معلول به بالا، تعداد ۳۲ واحد برای خانواده های تک معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی، تعداد ۸۱ واحد برای خانواده های  تحت پوشش کمیته امداد و ۲ واحد هم مربوط به ایتام تحت پوشش کمیته امداد است که تعدادی از این واحدها به بهره برداری رسیده و تعدادی نیز در دست اجراست.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها