۵۴ پروژه عمرانی در جم استان بوشهر افتتاح و اجرایی شد

بوشهر-ایرنا- به مناسبت دهه فجر ۵۴ پروژه با ۱۹۰ میلیارد تومان اعتبار در شهرستان جم استان بوشهر افتتاح و اجرایی شد.

به گزارش ایرنا، محمد حسینی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: همزمان با دهه فجر پارک محله‌ای چاهگچی شهر بهارستان (بوستان امید) در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع و اعتبار ۲ میلیارد تومان، مدرسه ۱۲ کلاسه شهید علی صفری جم در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر و با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال و ۸ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعتبار یک میلیارد تومان در شهرستان جم افتتاح شد.

وی بیان کرد: پروژه چمن مصنوعی شهر ریز نیز در زمینی به مساحت هشت‌هزار و ۳۰ متر مربع با ۵.۵ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی - استانی افتتاح شد.

حسینی ادامه داد: فاز دوم پارک بزرگ چگاسه جم نیز در زمینی به مساحت چهارهزار هکتار با اعتبار پنج میلیارد تومان افتتاح شد.

وی یادآورشد: فاز نخست این پروژه سال ۹۵ به بهره برداری رسیده بود.

وی ادامه داد: ایستگاه آتش نشانی شهر بهارستان نیز در زمینی به مساحت ۵۲۰ متر مربع با اعتبار ۲ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن آغاز شد.

حسینی اظهارداشت: همچنین عملیات اجرایی مدرسه دانش آموزان استثنایی یاس نبی در شهر جم در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال آغاز شد.

فرماندار جم افزود: اعتبار این پروژه توسط موسسه نیکوکاری باران یاس کبود تامین شده است.

حسینی ادامه داد: به نمایندگی از شهرستانهای جنوب استان عملیات اجرایی ۵۰ واحد مسکن مددجویی در جم با همکاری شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه با اعتبار ۶۲ میلیارد ریال آغاز شد.

وی یادآورشد: ۲۳۰ واحد مسکن مددجویی نیز به مساحت هر واحد ۵۰ متر در ۴ شهرستان جنوبی استان احداث خواهد شد که به نمایندگی از ۴ شهرستان، عملیات اجرایی این واحدها در روستای بندانو شهرستان جم آغاز شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha