۲ طرح عمرانی با حضور استاندار در نیشابور به بهره‌برداری رسید

مشهد- ایرنا- تاسیسات آب‌رسانی مجتمع باغرود و مرکز پزشکی خیرساز شمس شرق چهارشنبه شب با حضور استاندار خراسان رضوی در نیشابور به بهره‌برداری رسید.

تاسیسات آب‌رسانی باغرود با هزینه ۱۱۰ میلیارد ریال احداث شده و مرکز پزشکی شمس شرق با ۲ هزار و ۸۰۰ مترمربع زیربنا و هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده که خدمات تشخیصی و درمانی ناباروری و درمان سرطان را ارایه می‌دهد.
کلنگ‌زنی طرح گازرسانی به ۱۴ روستا در نیشابور، بازدید از شهر بار و چکنه و افتتاح یک معدن سنگ از برنامه‌های فردا (پنجشنبه) سفر استاندار خراسان رضوی به نیشابور است.

محمد صادق معتمدیان در سفر به نیشابور با حضور در گلزار شهدای شهر عشق‌آباد و اهدای گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام نموده و در بقعه امامزاده حمزه این شهر با تعدادی از شهروندان به صورت چهره به چهره ملاقات کرد.
وی همچنین با سید علی تقی آبادی جانباز ۷۰ درصد جنگ تحمیلی در نیشابور دیدار و از خانواده وی دلجویی نمود.

استاندار خراسان رضوی در هفتمین سفر شهرستانی خود برای بررسی میدانی وضعیت این استان، دیدار مستقیم با شهروندان و خانواده شهدا و اطلاع از مشکلات آنان و افتتاح طرح‌های به ثمر نشسته شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان در مرکز این استان را در دستور کار خود قرار داده است.
وی امروز طی سفر به شهرستان زبرخان مرکز جامع سلامت حاجی‌آباد را افتتاح کرد و پس از دیدارهای چهره به چهره مردمی و دیدار با خانواده شهدا در نشست جمع بندی سفر به این شهرستان شرکت کرد و سپس راهی نیشابور شد.

شهرستان ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری مشهد، شهرستان ۴۲ هزار نفری فیروزه در ۱۶۲ کیلومتری و شهرستان ۶۰ هزار نفری زبرخان نیز در ۱۰۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارند. 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها