ارتباط تلفن همراه در ۹ روستای محروم الیگودرز برقرار شد

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: سایت مخابراتی گلی چاس زز و ماهرو این شهرستان راه اندازی شد و ۹ روستای محروم این منطقه تحت پوشش آنتن دهی مطلوب تلفن همراه قرار گرفتند.

محمد خدابخشی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با پیگیری های صورت گرفته به منظور توسعه و بهره مندی مناطق محروم این شهرستان از خدمات تلفن همراه، پس از نصب و راه اندازی این سایت، روستاهای گلی چاس علیا و سفلی، ورگ، زیبا، بنگ، آبگرمک، آذروند، دشت خانی و شاهرود تحت پوشش آنتن دهی تلفن همراه قرار گرفتند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: با پایش مستمر وضعیت ارتباطی شهرستان، مناطق فاقد پوشش تلفن همراه شناسایی شده اند و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، به زودی شرایط بهره مندی این روستاها از این امکان فراهم می شود.

همزمان با ایام الله دهه فجر ۶۶ پروژه و طرح مخابراتی با اعتباری بیش از ۸۴۰ میلیارد ریال در نقاط مختلف استان لرستان به بهره برداری می رسد که این پروژه ها شامل نصب و راه اندازی ۱۸ سایت جدید تلفن همراه و ارتقای ۴۸ سایت همراه اول به  فناوری نسل سوم وچهارم هستند.

بیش از یک میلیون و ۴۱۰ هزار خط تلفن همراه اعتباری و دائمی در لرستان ایجاد  و ۶۷ هزار پورت پرسرعت (ADSL) نیز دایر شده، ۹۳ درصد روستاها و حدود ۹۹ درصد جاده های اصلی لرستان نیز دارای پوشش تلفن همراه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =