سه شهرستان استان اردبیل دارای اداره اسلحه مجاز شکار هستند

اردبیل _ ایرنا _ رئیس حفاظت و اطلاعات تیپ ۴۰ اردبیل و سراب گفت: با تلاش‌های صورت گرفته جهت رفاه دارندگان سلاح شکاری مجاز شعبات اسلحه و مهمات در سه شهرستان استان اردبیل راه‌اندازی شده است.

به گزارش ایرنا ، جعفر یحیایی روز پنجشنبه در نشستی با فرماندار خلخال اظهارکرد: مشکل فقدان ادارات اسلحه و مهمات در شهرستان‌های شمال و جنوب استان با همکاری فرمانداران برطرف شده و نیازی به مراجعه دارندگان سلاح شکاری مجاز برای بهره‌مندی از خدمات اداره اسلحه و مهمات اردبیل و دریافت حمل سلاح شکاری و یا تمدید مهلت آن به مرکز استان نیست.

وی افزود: با ارائه خدمات مختلف به دارندگان سلاح شکاری مجاز در هر کدام از شعبات اسلحه و مهمات ضمن حذف هزینه‌های مربوط به رفت و آمد افراد به مرکز استان ، از سفرهای اجباری افراد برای مراجعه به شعبه اسلحه و مهمات اردبیل نیز کاسته شد.

وی با تقدیر از همکاری فرماندار خلخال در تامین محل شعبه اسلحه و مهمات این شهرستان گفت: با راه‌اندازی مکان جدید خدمات ارائه شده به مراجعان این شعبه بهتر و بیشتر از محل فعلی خواهد شد.

فرماندار خلخال نیز در این نشست گفت: فرمانداری برای استقرار این اداره در ساختمانی همکف با معابر عمومی جهت رفع مشکل تردد افراد سالمند به طبقه فوقانی ساختمان فعلی شعبه اسلحه و مهمات تلاش خواهد کرد.

فریدون بابایی با اشاره به اینکه بیش از هزار و ۷۰۰ نفر از دارندگان سلاح شکاری مجاز خلخال برای تمدید مجوز حمل سلاح شکاری خود نیاز به مراجعه به شعبه سلاح و مهمات دارند، افزود: فعالیت شعبه اسلحه و مهمات در این منطقه موجب حذف هزینه‌های مربوط به سفر دارندگان سلاح شکاری مجاز به مرکز استان شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha