جنگ تبلیغاتی دشمن دختران انقلابی را از میدان خارج نمی کند

اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: جنگ تبلیغاتی و فرهنگی دشمن هم نتوانست دختران انقلابی این نظام اسلامی را از میدان و عرصه های انقلابی خارج کند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد عصر چهارشنبه در گردهمایی بزرگ دختران انقلاب به مناسبت دهه فجر در مصلی مهدیه امام خمینی (ره) اهواز گفت: جامعه سالم، موفق،  مهدوی و علوی و در نهایت جامعه ای فاطمی می شود که خانواده ها و به خصوص دختران ما فاطمه زهرا(س) را برای زندگی خود الگو قرار دهند.

وی محور اصلی تربیت جامعه را خانواده دانست و افزود: الگوی خانواده موفق برای همه مسلمانان، محبان اهل بیت(ع) و شیعیان،صدیقه اطهر فاطمه زهرا(س) است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد: برای داشتن جامعه ای سالم باید تلاش کنیم محیط خانواده را به جامعه ای سالم تبدیل کنیم و  برای اینکه در محیط خانواده مطابق دستورات خداوند و اهل بیت (ع) با محوریت قرآن باشد، باید معرفت خود را نسبت به ۲ یادگار پیامبر اکرم(ص) عمیق کنیم.

 وی سوء ظن در محیط خانواده را هم خوب و هم بد دانست و گفت: اینکه انسان به خدای متعال سوء ظن داشته باشد شایسته و جایز نیست چرا که خداوند تمامی نعمت‌های خوب را به ما داده و در تمامی عالم همه چیز بر اساس حکمت الهی است.

وی اظهار داشت: سوء ظن به دیگران بسیار مذموم است و  زن نباید نسبت به همسر خود و  مرد هم نباید  نسبت به همسرش سوء ظن داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان یادآور شد: سوء ظن در یکجا مناسب است؛ انسان اگر نسبت به خود سوء ظن داشته باشد خوب است. ما باید همواره رفتار خود را زیر ذره‌بین قرار دهیم.

وی همچنین گفت: دختران، مادران آینده این کشور اسلامی بوده و از آنجا که بانوان  یکی از ارکان اساسی جامعه هستند و الگوی موفقی نظیر امیرالمومنین(ع) و فاطمه زهرا (س) را برای خود انتخاب کرده اند، نقش موثری را در تشکیل یک خانواده اسلامی ایفا می کنند.

وی افزود: بانوان ما در فضای فاطمی و علوی شکل گرفته اند و این اجتماع بزرگ دختران انقلاب برای تجدید میثاق با نظام و رهبر معظم انقلاب انجام شده که باعث افتخار ما است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد: دختران ما همپای مردان در عرصه های مختلف حضوری فعال دارند و این نیز از برکت های انقلاب است.

بسیجیان تا آخرین نفس پای آرمان های انقلاب ایستاده اند 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اهواز هم در گردهمایی دختران انقلاب گفت: در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دختران انقلابی با همان شور و نشاط خواهران ما در سال ۱۳۵۷ حضور یافتند و این از افتخارات ما و برکت های انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام میرعلایی افزود: حضور دختران انقلاب در این گردهمایی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب، پیام کوبنده ای برای دشمنان مخابره می کند که آن ها نیز در میدان حضور داشته و پشتیبان جبهه انقلاب هستند.

وی تصریح کرد: برادران و خواهران بسیجی این خطه شهید پرور تا آخرین نفس و تا آخرین نفر پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده و  تا پرچم ایران را به دست صاحب اصلی اش امام زمان (عج) نسپاریم  از پای نمی نشینیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها