سازمان بسیج ورزشکاران درگذشت انصاریان را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- سازمان بسیج ورزشکاران چهارشنبه شب با انتشار پیامی ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت «علی انصاریان» اعلام کرد که انصاریان ناباورانه از میان ما پر کشید و داغ دل ما را شعله‌ور تر کرد.

به گزارش ایرنا، در پیام سازمان بسیج ورزشکاران ایران آمده است: بار دیگر جامعه ورزش ایران داغدار شد و این بار در سوگ مردی نشست که همه ما او را ورزشکاری خوش برخورد، خانواده دوست، هیاتی و ارزشی می‌دانیم.

علی انصاریان ناباورانه از میان ما پر کشید و داغ دل ما را شعله‌ور تر کرد. هرچند این اتفاق خواسته قلبی این ورزشکار پیشکسوت ما بود زیرا به گفته خودش می‌خواست زودتر از مادر خود، این دنیای فانی را وداع گوید چرا که تحمل دوری مادر عزیز و مومنه خود را نداشت و برآورده شدن این آرزوی او در روز میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر به همه ما آموخت تا بیش از پیش قدر مادرانی که در قید حیات هستند را بدانیم و بر روح مادرانی که در میان ما نیستند، درود فرستیم.

سازمان بسیج ورزشکاران با غم و اندوه فراوان درگذشت این ورزشکار و پهلوان دوست داشتنی را ابتدا خدمت مادر مومنه و پرهیزکار او و سپس به تمام اهالی جامعه ورزش تسلیت عرض کرده و ضمن آرزوی سلامتی برای تمام بیماران کرونایی از خداوند متعال رحمت واسعه و هم نشینی با امام حسین علیه السلام را برای علی عزیز و صبر فراوان برای خانواده او بخصوص مادر داغدارش طلب می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =