۱۵ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۴۲
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 84210509
۰ نفر

برچسب‌ها

سه طرح عمرانی در سیمرغ و جویبار به بهره‌برداری رسید

ساری - ایرنا - سه طرح عمرانی روز چهارشنبه همزمان با چهارمین روز دهه فجر در شهرستان‌های سیمرغ و جویبار به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل یک پارک روستایی و تجهیز و نوسازی خطوط تلفن در بخش مرکزی جویبار و طرح برق رسانی در شهرستان سیمرغ بود.

بخشدار مرکزی جویبار با بیان اینکه پارک روستایی به نام مادر در روستای چارطاق بن به بهره برداری رسید، گفت : این پارک در فضایی به مساحت یکهزار و ۶۰۰ متر مربع و هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری، شورا و بخشداری به بهره برداری رسیده است.

محمد مدانلو با اعلام اینکه تاکنون ۶ پارک روستایی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان در روستاهای بخش مرکزی احداث شده است، افزود : سه پارک روستایی در دست احداث است که در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی تجهیز و نوسازی خطوط تلفن، سایت تلفن و دکل مخابرات همراه در روستای شورکا را هم طرح دیگری معرفی کرد که با هزینه ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فرماندار سیمرغ گفت که به مناسبت دهه فجر احداث و اصلاح شبکه ۲۰ کیلوولت به طول ۳ هزار متر و نصب یک دستگاه ترانس به قدرت ۱۰۰ کیلوولت آمپر و اصلاح شبکه فشار ضعیف به طول ۲۰۰ متر اجرا شده است.

مجتبی حبیب نژاد روشن میزان هزینه صرف شده برای اجرای این طرح ها را ۵۰۶ میلیون تومان اعلام کرد.

همچنین امروز کلنگ ساختمان امداد و نجات در بخش گیلخواران جویبار با برآورد هزینه ۴۷۰ میلیون تومان به زمین زده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها