ادامه حیات مقتدرانه ایران به برکت خون شهدا است 

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تبریک دهه فجر، گفت: ادامه حیات مقتدرانه، عزتمندانه و شرافتمندانه ایران اسلامی به برکت خون شهدا است. 

به گزارش ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی روز چهارشنبه در آیین افتتاح فاز نخست مجتمع فرهنگی شهید قاسم سلیمانی کهگیلویه و بویراحمد واقع در تپه نورالشهدای شهر یاسوج مرکز این استان اظهار داشت: شکوه، مجد و عظمت کنونی ایران اسلامی مرهون خون شهیدان است. 

وی افزود: امروزه ملت ایران به برکت خون شهدا در شرایط سخت و ناامن منطقه‌ خاورمیانه زندگی می کنند. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: شهدا، ایثارگران و خانواده های آنان مایه افتخار ملت ایران هستند و هر ملتی که قهرمانان خود را فراموش کند ذلیل می ‌شود. 

آیت الله حسینی عنوان کرد: جانفشانی های مثال زدنی ملت ایران در ادوار مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان شده است. 

وی ابراز داشت: ملت ایران در ۴۲ سال گذشته در تمامی عرصه ها حضور فعال داشته و با شجاعت و شهامت مقابل زورگویی های استکبار جهانی ایستاده اند. 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: تمامی ظرفیت های موجود در استان برای اجرای این مجتمع فرهنگی به کار گرفته شد. 

حسین کلانتری اظهار داشت: این مجتمع فرهنگی باید سال های آینده در مراکز دیگر شهرستان‌ های کهگیلویه و بویراحمد نیز اجرا شود. 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: این مجتمع فرهنگی ردیف بودجه‌ ای نداشت‌ اما با تلاش ها، اقدام ها و پیگیری های لازم افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شد. 

سردار حمید خرمدل اظهار داشت: بمنظور تأمین اعتبار مورد نیاز برای اجرای این مجتمع فرهنگی از ظرفیت خیران بومی و غیربومی نیز استفاده شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها