سپاهان پیروز بازی بزرگ هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- در حساس‌ترین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال تیم سپاهان مقابل سایپا به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) با ۶ بازی در تهران برگزار شد. در آخرین مسابقات هفته، سپاهان و راه‌یاب ملل کردستان حریفان خود را از پیش رو برداشتند.

در حساس‌ترین بازی هفته که در خانه والیبال تهران برگزار شد، تیم سپاهان با نتیجه سه بر یک مقابل سایپا پیروز شد. شاگردان رحمان محمدی‌راد در ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۷ به برتری رسیدند و سایپا فقط در ست سوم با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ سپاهان را شکست داد.

سپاهان با این نتیجه و کسب ۲۰ برد و ۵۹ امتیاز، همچنان در صدر جدول رده‌بندی بی‌رقیب است و با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده خود ۲ برد و ۶ امتیاز فاصله دارد. سایپا هم با ۱۵ برد و ۴۸ امتیاز در رده ششم ایستاده است.

در مسابقه همزمان تیم رده سیزدهمی راه‌یاب ملل کردستان با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهرداری قزوین پیروز شد. ست‌های اول و دوم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۶ به سود راه‌یاب رقم خورد اما شهرداری قزوین در ست‌های سوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۹ به برتری رسید تا کار به ست پنجم کشیده شود. در این ست هم راه‌یاب ۱۵ بر ۱۳ پیروز شد تا در نهایت به سومین پیروزی فصل خود دست یابد.

با این نتیجه شهرداری قزوین با ۵ برد و ۱۵ امتیاز در رده دوازدهم و راه‌یاب با ۳ برد و ۱۱ امتیاز در مکان سیزدهم ایستاده قرار گرفته‌اند.

نتایج هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال

شهرداری ورامین ۱ - پیکان تهران ۳

شهرداری گنبد ۳ - آذرباتری ارومیه صفر

فولاد سیرجان ۳ - هورسان رامسر ۱

خاتم اردکان ۱ - شهداب یزد ۳

سایپا تهران ۱ - سپاهان اصفهان ۳

راه‌یاب ملل کردستان ۳ - شهرداری قزوین ۲

تیم‌های شهرداری ارومیه و هراز آمل در این هفته استراحت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha