بی تو با خاطره‌هایت چه کنیم

تهران- ایرنا- در پانزدهمین روز از بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ با بسته ورزشی ایرنا همراه باشید.

پانزدهمین روز از بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ روزی تلخ و دردناک برای ورزش ایران بود، «علی انصاریان» پس از چند روز مبارزه با ویروس منحوس کرونا،) تسلیم شد و داغی بزرگ را در دل ورزش ایران بر جای گذاشت.

«علی انصاریان» درگذشت

«علی انصاریان» پیشکسوت فوتبال ایران پس از روزها نبرد نافرجام با ویروس مهلک کرونا دقایقی پیش در بیمارستانی در تهران درگذشت. او دومین ورزشکار پیشکسوت فوتبال کشور است که در روزهای اخیر از دنیا می رود. پیش از انصاریان، «مهرداد میناوند» تسلیم کرونا شده بود. ادامه این خبر را اینجا بخوانید.

جهانگیری درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت

معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران و بازیکن خوشنام باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را تسلیت گفت. متن پیام معاون اول رییس جمهوری را اینجا بخوانید.

برای پسر دوست داشتنی خیابان غیاثی؛ خداحافظ آقای همه فن حریف

علی انصاریان» پس از چند روز مبارزه با ویروس منحوس کرونا، امروز(چهارشنبه) تسلیم شد و داغی بزرگ را در دل فوتبال ایران بر جای گذاشت. یادداشت ایرنا را اینجا بخوانید.

وزیرفرهنگ: انصاریان نمادی از عشق به مادر بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توییتی ضمن تسلیت درگذشت علی انصاریان، وی را نمادی از عشق به مادر توصیف کرد. متن پیام علی صالحی را اینجا بخوانید.

واکنش جامعه ورزش ایران به درگذشت «علی انصاریان»

در پی درگذشت علی انصاریان مدافع اسبق سرخآبی‌ها، نهادها و شخصیت‌های مختلف ورزشی با ارسال پیام با هوادران فوتبال و طرفداران این بازیکن ابراز همدردی کردند. خبر واکنش چهره‌های ورزشی به درگذشت این بازیکن و هنرمند را اینجا بخوانید.

پیام سرخآبی‌های پایتخت به مناسبت درگذشت انصاریان

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در پیام‌هایی جداگانه درگذشت «علی انصاریان» بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس را تسلیت گفتند. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

واعظی درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت

رییس دفتر رییس جمهوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درگذشت علی انصاریان، فوتبالیست محبوب و ارزشمند کشورمان را تسلیت گفت. متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.

پیام گل‌محمدی برای فوت انصاریان: بی تو با خاطره‌هایت چه کنیم

یحیی‌ گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پیامی درگذشت «علی انصاریان» را تسلیت گفت و نوشت: بی تو با خاطره‌هایت چه کنیم؟ متن کامل پیام سرمربی سرخپوشان را اینجا بخوانید.

صالحی‌امیری: جهش ورزش ایران پس از انقلاب در دنیا زبانزد است

رییس کمیته ملی المپیک گفت: در مجموع ورزش ایران پس از انقلاب  اسلامی جهشی پیدا کرد که امروز در ورزش دنیا زبانزد است. جوانان کشورمان در ۶ رویداد جهانی در سال ۱۴۰۰ از جمله المپیک خواهند درخشید و کام ملت با این درخشش شیرین خواهد شد. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

چرا قوچان‌نژاد پرسپولیسی نمی‌شود؟

مهاجم ایرانی تیم زووله هلند به یک دلیل پرسپولیسی نمی‌شود. جذب این مهاجم رقمی بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار یورو هزینه دارد. جزییات این خبر را اینجا بخوانید.

ترابی و پرسپولیس منتظر اقدام العربی

باشگاه العربی با وجود خارج کردن نام هافبک ایرانی از فهرست خود از اعلام فسخ قرارداد این بازیکن خودداری می‌کند. متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.

سلطانی‌فر: ٢۵درصد وعده دولت در استفاده از زنان در سطوح مدیریتی محقق شد

وزیر ورزش و جوانان، گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید این بود که در دوران فعالیت خود، ٣٠ درصد پست‌ها در اختیار زنان باشد که ٢۵ درصد آن محقق شده است. سخنان سلطانی‌فر را اینجا بخوانید.

علی‌نژاد: مسوولیت واگذاری استقلال و پرسپولیس با سازمان خصوصی‌سازی است

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: از این پس عمده مسوولیت واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس، با سازمان خصوصی‌سازی و هیات پذیرش است. متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار ورزش