۲۵ طرح در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد

یاسوج- ایرنا- ۲۵ طرح عمرانی، اقتصادی و ورزشی امروز چهارشنبه و در چهارمین روز دهه فجر با حضور جمعی از مسؤولان اجرایی در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد. 

به گزارش ایرنا، اعتبار هزینه شده و پیش بینی شده برای اجرای این طرح ها افزون بر ۳۵۰ میلیارد ریال است. 

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمنان برای تضعیف نظام و انقلاب و ایجاد فاصله بین مردم و مسؤولان اجرایی از هیچ تلاش و اقدامی در ۴۲ سال گذشته دریغ نکرده اند اما با شکست مواجه شدند. 

کیامرث حاجی زاده اظهار داشت: تحریم های ظالمانه ای علیه ملت ایران به راه انداختند اما نتیجه آن خودکفایی روزافزون کشور بود. 

وی افزود: دانشمندان هسته ای ایران را ترور کردند در حالی که موجب اتحاد، انسجام و همبستگی هر چه بیشتر مردم شد.  

حاجی زاده بیان کرد: ایران به کوری چشم دشمنان مقتدرتر و سرافرازتر از همیشه است و مخالفان آن در حال نابودی و فروپاشی هستند.  

فرماندار دنا نیز گفت: با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان و شرایط نامناسب اقتصادی طرح های فراوانی در کشور و نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی شد. 

عبدالحمید پناهی اظهار داشت: برخی طرح های مهم افتتاحی شهرستان دنا شامل باند دوم جاده بابامیدان - یاسوج - سمیرم به طول ۱۲ کیلومتر، پل ۱۲۰ متری تل گاه، پل سریز، اصلاح و حذف نقاط پرحادثه کیلومتر ۶۵ جاده یاسوج - اصفهان - سمیرم، پرورش ماهی، سالن ورزشی روستای دشت رز و خانه جوان شهر سی سخت است. 

شهرستان دنا با ۲ بخش مرکزی و پاتاوه جزو شهرستان های سردسیر کهگیلویه و بویراحمد است. 

شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در ۳۵ کیلومتری شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها