۱۵ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۵
کد خبرنگار: 2188
کد خبر: 84210390
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار خراسان رضوی وارد نیشابور شد

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی در چهارمین روز چهل ‌و دومین دهه فجر انقلاب اسلامی و در ادامه سفر خود به شهرستان‌های این استان چهارشنبه شب وارد نیشابور شد.

محمد صادق معتمدیان در ادامه سفرهای شهرستانی امروز پس از پایان سفر به شهرستان زبرخان وارد نیشابور شد و با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در ادامه با خانواده یک جانباز دفاع مقدس دیدار و گفت و گو نمود.
دیدار با اهالی روستای شهر عشق‌آباد نیشابور و افتتاح تاسیسات آب‌رسانی جاده باغرود و مرکز پزشکی شمس شرق از جمله برنامه‌های استاندار خراسان رضوی طی سفر به نیشابور است.

استاندار خراسان رضوی در هفتمین سفر شهرستانی خود برای بررسی میدانی وضعیت این استان، دیدار مستقیم با شهروندان و خانواده شهدا و اطلاع از مشکلات آنان و افتتاح طرح‌های به ثمر نشسته شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان در مرکز این استان را در دستور کار خود قرار داده است.
معتمدیان امروز طی سفر به شهرستان زبرخان مرکز جامع سلامت حاجی‌آباد را افتتاح کرد و پس از دیدارهای چهره به چهره مردمی و دیدار با خانواده شهدا در نشست جمع بندی سفر به این شهرستان شرکت کرد.

شهرستان ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری مشهد، شهرستان ۴۲ هزار نفری فیروزه در ۱۶۲ کیلومتری و شهرستان ۶۰ هزار نفری زبرخان نیز در ۱۰۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =