۲۲ سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد گتوند اهدا شد

دزفول - ایرنا - ۲۲ سری جهیزیه روز چهارشنبه، در آیینی به مناسبت دهه فجر و با حضور جمعی از مسوولان محلی، به نوعروسان زیرپوشش این نهاد، اهدا شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌گتوند در این آیین با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) و روز زن بیان‌کرد: یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، جارو برقی، تلویزیون به همراه یک جلد قرآن کریم و سجاده نماز از جمله اقلام این جهیزیه ها بودند.

رحمت کلانتر رشیدی افزود: ارزش هر جهیزیه حدود سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است.

ساخت پنج واحد مسکونی برای مددجویان در گتوند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گتوند همچنین گفت:سه واحد مسکونی احداثی برای مددجویان از اعتبارات کمیته امداد و خیران، و ۲ واحد دیگر نیز با همکاری ناحیه مقاومت بسیج گتوند و این کمیته ساخته شدند.

وی با تشکر و قدردانی از مشارکت و همکاری خیران و ناحیه مقاومت بسیج گتوند افزود: برای احداث این واحدهای مسکونی بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

به گزارش ایرنا، همچنین یک کارگاه تولید البسه که با همکاری فرمانداری گتوند راه اندازی شده ،به بهره برداری رسید.هزینه راه‌اندازی این کارگاه تولیدی سه میلیارد ریال است که برای ۱۰ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اشتغال ایجاد شد.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) گتوند امسال تاکنون، ۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیرپوشش این کمیته پرداخت شده است.

بیش از هفت هزار نفر زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گتوند هستند.

ساخت پارک بانوان گتوند کلید خورد

همچنین در آیینی به مناسبت دهه فجر و روز زن، کار احداث پارک بانوان گتوند آغاز شد.

شهردار گتوند در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مساحت این پارک را یک هکتار بیان کرد و افزود: برای احداث پارک بانوان در شهر گتوند ۴۰ میلیارد ریال از اعتبارات استانی هزینه می‌شود.

صدیقه میری با بیان اینکه این پارک قرار است در مدت ۲ سال در انتهای پارک گلستان در مرکز شهرستان گتوند احداث شود، ادامه داد: زمین ورزش، مجتمع فرهنگی تفریحی، پیست اسکیت و دوچرخه سواری، مسیر پیاده روی، کافی شاپ، آلاچیق و زمین بازی کودکان از جمله امکانات در نظر گرفته برای این پارک است.

به گزارش ایرنا، چند سال پیش قطعه زمینی به مساحت حدود ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع به احداث پارک بانوان در کمربندی غربی این شهر اختصاص یافت اما با گذشت چند سال، شهرداری گتوند این پارک را تکمیل و به پارک محله (ارغوان) تغییرنام داد.

به گزارش ایرنا، نه تنها در شهرگتوند بلکه در شهرهای صالح شهر، ترکالکی، جنت مکان و سماله از توابع این شهرستان نیز پارک اختصاصی بانوان احداث نشده است.

احداث پارک اختصاصی بانوان در شهرها و روستاهای شهرستان گتوند از مطالبات اصلی این قشر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها