۱۵ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۹
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 84210321
۰ نفر

برچسب‌ها

تشکیل خط مقاومت رسانه ضروری است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: تشکیل خط مقاومت رسانه در راستای مقابله با هدف‌های امپریالیسم رسانه‌های استکبار جهانی ضروری است.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر افزود: با تکنولوژی  ایجاد شده هم خط مقاومت رسانه‌ای تشکیل شود و هم از این ظرفیت برای توسعه، پیشرفت، رشد فرهنگی، سیاسی و اجتماعی باید استفاده شود.

وی بیان کرد: اندیشه جهان استکبار در عرصه فضای مجازی، استفاده از این ظرفیت برای هدف‌های خود است در این راستا افزایش سواد و فرهنگ رسانه در جامعه از جمله ضرورت‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

صفایی بوشهری در خصوص ایجاد شورای عالی فضای مجازی در کشور افزود: در این راستا سیستم مرکزی اطلاعات و سرورهای فوق‌العاده قوی این سیستم‌ها باید ایجاد و مدیریت شود.

وی با اشاره به گرامیداشت دهه مبارک فجر اضافه کرد: انقلاب اسلامی منبعث از دین و منطبق با فطرت است و به همین دلیل این انقلاب با تمام انقلاب‌هایی که در جهان ایجاد شده تفاوت جوهری دارد. 

امام جمعه بوشهر گفت: انقلاب اسلامی همواره در معرض تهاجم سخت و نرم دشمن قرار داشته اما با توجه به اینکه این انقلاب دینی و مردمی است با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و ولایت‌مداری مردم به پیش می‌رود.

وی بیان کرد: باید به جوانان به خصوص جوانان انقلابی توجه بسیار ویژه‌ای شود چون این افراد محور زندگی و از جمله مدیران آینده این سرزمین به شمار می‌روند.

امام جمعه بوشهر با قدردانی از نهادهای کارگزار در عرصه اجرای برنامه‌های دهه فجر و تدوین مراسم ۲۲ بهمن گفت: در این راستا خدمات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر درخور تحسین است و امسال در شرایط کرونایی برنامه‌های قابل توجهی در حال اجرا است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها