استاندار خوزستان: فشار تحریم‌ها ذره‌ای از عزت سیاسی ما کم نمی‌کند

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: فشار تحریم‌های ظالمانه غرب علیه ایران اسلامی، ذره‌ای از استقلال و عزت سیاسی کشور کم نمی‌کند بلکه توان ما را برای تشکیل جامعه‌ای پویا و رسیدن به پیشرفت و آبادانی بیشتر می‌کند.

غلامرضا شریعتی عصر چهارشنبه در آیین اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)خوزستان در مجتمع فجر اهواز بیان کرد:کمیته امداد امام خمینی (ره) همواره برای اقدامات خیرخواهانه پیشگام و زمینه ساز ازدواج آسان زوج‌های جوان است.

وی افزود: پرداخت زکات امر واجبی است که اکنون از درآمد حاصل از آن، سنت‌های حسنه ای نظیر ازدواج شکل گرفته می‌گیرد.

استاندار خوزستان ادامه داد: زوج‌های جوان باید برای تشکیل یک زندگی اسلامی، زندگی ائمه(ع) و به ویژه حضرت فاطمه زهرا(س) را برای خود الگو قرار دهند.

وی افزود: در چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب با سخت‌ترین تحریم های ظالمانه علیه نظام اسلامی روبه رو شده‌ایم چرا که ایران اسلامی همواره به دنبال استقلال و خودکفایی بوده است.

شریعتی گفت: حمایت از ۱۰۰ زوج جوان در شرایط سخت کنونی جامعه از اقدامات موثر بوده که شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: برخی ها می‌گفتند که این نظام ۴۰ سالگی انقلاب را نمی‌بیند اما به برکت انقلاب این افراد کنار گذاشته شدند و این نظام با اقتدار به حیات خود ادامه می‌دهد و فشارهای تحریم هم نمی‌تواند مانع پیشرفت و آبادانی این جامعه اسلامی شود.

استاندار خوزستان گفت: امید است سختی‌های جامعه به نوعی مدیریت شود تا عزت خود را حفظ و مشکلات مردم را کاهش داده و گامی موثر در جهت بهبود شرایط معیشتی مردم برداریم.

آیین اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان، عصر چهارشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان، استاندار و جمعی از مسوولان محلی در مجتمع فجر اهواز برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها