۱۵ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۶
کد خبرنگار: 1240
کد خبر: 84210138
۰ نفر

برچسب‌ها

مرکز پزشکی غیرمجاز در آبادان پلمب شد

آبادان - ایرنا - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:مرکز پزشکی غیر مجاز به دلیل دخالت در امور پزشکی و تهدید سلامت عمومی در آبادان پلمب شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از دانشکده علوم پزشکی آبادان هوشان شریعتی افزود: پس از رصد مراکز غیرمجاز درمانی ارایه‌دهنده خدمات پزشکی در فضای مجازی، بر اساس گزارش‌های مردمی در خصوص ارایه خدمات غیرمجاز دندانپزشکی، پوست، مو شامل تزریق ژل و بوتاکس، کاشت مو، کاشت گونه با تزریق چربی، کاشت مو و لیزر و پلاسماجت این محل مورد بازدید کارشناسان این دانشکده قرار گرفت.
وی افزود: پرونده این مرکز پس از تکمیل و تنظیم صورتجلسه براساس ماده سه جرایم درمانی قانون مقررات پزشکی و دارویی به دلیل دخالت در امور پزشکی و تهدید سلامت عمومی به دادسرای انقلاب اسلامی آبادان ارسال شد.
شریعتی ادامه داد: کارشناسان نظارت پس از برقراری ارتباط با افراد متخلف و شناسایی محل فعالیت، با هماهنگی مقام قضایی، نیروی انتظامی اقدام به ضبط تمام تجهیزات پزشکی و پلمب محل فعالیت کردند.
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: از مردم آبادان، خرمشهر و شادگان درخواست می‌شود برای دریافت خدمات پزشکی، تنها به مراکز مجاز دارای پروانه فعالیت از حوزه دانشکده علوم پزشکی آبادان مراجعه کنند.

شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره‌ می‌برند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها